Hızlı Şarj için uygun set bulamıyorum !

Bu konuyu okuyanlar

n.alkanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün Turkcell'den Iphone 11 siparişi verdim. Kanalda da takip ettiğim Spigenin F210 27W şarj aletini alayım dedim ama olaylar karışık. Amazonda şarj aletini 100 liraya bile bulabiliyorum ancak uygun şarj kablosu yok piyasada. Tolga abinin tanıttığı kablo da stokta yok. Alternatif kablolar 150 lira civarında. Yardım istiyorum ! Combinasyonda yardımcı olursanız sevinirim. Herkese İyi Cumalar.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam birazcık araştırma yaptım ama ben de bulamadım. Benim merak ettiğim o kadar para ayırıp iPhone 11'e bütçe bulabilip neden kabloya, adaptöre 150-200 veremiyorsunuz? Madem bütün paranız iPhone değeriydi neden daha düşük bir şey alıp ekipmanları tamamlamadınız? Pek mantıklı bir hareket gibi gelmedi bana. :/ Ve ya paranız vardır ekipmanlar pahalı geliyordur ancak çok pahalandılar artık. :/

• Beğen
Reactions: ARX

n.alkanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam birazcık araştırma yaptım ama ben de bulamadım. Benim merak ettiğim o kadar para ayırıp iPhone 11'e bütçe bulabilip neden kabloya, adaptöre 150-200 veremiyorsunuz? Madem bütün paranız iPhone değeriydi neden daha düşük bir şey alıp ekipmanları tamamlamadınız? Pek mantıklı bir hareket gibi gelmedi bana. :/ Ve ya paranız vardır ekipmanlar pahalı geliyordur ancak çok pahalandılar artık. :/
Merhaba, bütçem var ancak yanlış bir alışveriş yapmak istemiyorum. Kanalda tanıtılırken kablo 67 lira adaptör 150 liraydı. Şimdi adaptöre 100 lira verip kabloya 150 lira vermek mantıklı gelmiyor. Bu yüzden sizlere danışmak istedim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ucuza şarj yok. Unut o işleri.
Anker PowerLine Select USB-C To iPhone Lightning Şarj/Data Fiyatı
bu ve

hepsi 18 watt muhtemelen.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
İphone icin hiç düşünmeden en sağlıklısı bence 12 Watt iPad şarj aleti. Pile de zarar vermiyor hemde aynı marka ürünü .

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Hocam sizi üzmek istemem ama...
Bu ürün Prime ile (8TL, ilk ay ücretsiz) 45 TL'ye düşüyor.
AYNEN

Reaksiyon puanı
6,381
Ucuza güvenip İPhone 11 şarj edebileceğiniz bir adaptör yok. Dolar 7,86. 100 lira bir ürüne güvenmeyin derim.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
iPhone 11'e para verirken çekinmiyorsanız lütfen şarj cihazını da alırken fiyattan çekinmeyin.Hem batarya sağlığınızdan hem de kendi sağlığınızdan olmayın.

n.alkanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
herkese merhabalar, küçük bir güncelleme yapmak istedim. renk uyumu olsun diye iki kabloyu da beyaz sipariş edecektim ama artık bir önemi yok. spigenin setini kullanıyorum. gayet hızlı şarj ediyor. eğer şarj sırasında telefonla oynamazsanız hiç bir ısınma söz konusu değil. iyi günler dilerim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Dün Turkcell'den Iphone 11 siparişi verdim. Kanalda da takip ettiğim Spigenin F210 27W şarj aletini alayım dedim ama olaylar karışık. Amazonda şarj aletini 100 liraya bile bulabiliyorum ancak uygun şarj kablosu yok piyasada. Tolga abinin tanıttığı kablo da stokta yok. Alternatif kablolar 150 lira civarında. Yardım istiyorum ! Combinasyonda yardımcı olursanız sevinirim. Herkese İyi Cumalar.
İçinden şarj aleti çıkmıyor mu?