Hızım Düşük !!

Bu konuyu okuyanlar

qwertye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. bu sene 8 mbps limitsiz net satın aldım . ilk gün hızım 8mbps idi. sonra 6 mbps ye düştü . ve daha snrada 4 mbps.de acaba neden öyle ?? :((

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gayet normal aynı sorunu ben yaşadım 8 mbsi gördüysen ve hızın 4mbse düştüyse btkya şikayet maili yaz bak nasıl düzeltiyolar

qwertye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
btkya ?? nedir :))

daha açıklayıcı ltfn yazarmsn :)))) :))))

qwertye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üye oldm şmdi şikayetimi gndrcm inşllh dzlr :))

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
100 Mbs kullanıyorum bugüne kadar elektirik kesilmeleri hariç hiç kesilmedi ve hızım 98'in altına inmedi?

orası hangi site bilmiyorum ama burdaki siteler yakında eylem yaparlar çünkü 3 gündür süperonlıne hızı 1 mbs ciddi bi sorun var 100 mbste kullanan 1 mbs 50 mbste kullanan 1 mbs süperonlıne araçlarının biri geldi biri gitti bugün son durum ne bilmiyorum düzelmişte olabilir

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
orası hangi site bilmiyorum ama burdaki siteler yakında eylem yaparlar çünkü 3 gündür süperonlıne hızı 1 mbs ciddi bi sorun var 100 mbste kullanan 1 mbs 50 mbste kullanan 1 mbs süperonlıne araçlarının biri geldi biri gitti bugün son durum ne bilmiyorum düzelmişte olabilir

ben kendimden bahsettim.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
100 Mbs kullanıyorum bugüne kadar elektirik kesilmeleri hariç hiç kesilmedi ve hızım 98'in altına inmedi?

Bende 50 Mbs kullanıyorum yaklaşık 6 aydır, ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Süper online benimde tavsiyemdir.

Arkadaşım 16 Mbs kullanıyor o da en az 10 Mbs ye düştü..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
sanki süperonlıne çok düzgün burdaki siteler kan ağlıyor sonuçta ttnetin altyapısı :)

Evet Superonline adsl ttnet altyapısını kullanır ve yavaşlıklar yaşanması normaldir.(Alt yapısı belli sonuçta.)

Fakat Superonline fiber'i görmeden önyargılı olma bence. :)