Hızım Aniden Düştü

offi987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün sabah 8-9 sularında 6.35 download hızı alıyordum.Bir kaç saat sonra geldim bişey download edicem çok yavaş iniyor sinirlerimi bozdu.(0,21 Mpbs)Düzelir diye ses çıkarmadım modemle filan ugraştım.Ögle sularında ttneti aradım ve olayı anlattım(daha önce netimde kopmalar sıklıkla oluyordu) kopma da var dedim.Karşıdaki evet görüyorum dedi burdan sık sık kopmalar olmuş buran bi bakıcam dedi adsl aç kapa yaptı karşıdan hız 4 mbps oldu teknik arıza var dedi siz de sizin içi sıra alıyorum telekomdan dedi.Tamam dedim 4 mbps ile devam ettim 1 saat sonrayine hız düştü 1.35 1.00 filan aradım tekrar başka bir kadın çıktı oda adsl aç kapa yaptı.Sonra dediki santrala uzaksınız ondan dolayı dedi (bursa merkezdeyim :D) anlaşmada 1-8 mbps yazıyor zaten dedi git geller olabilir dedi bişey yapmayız dedi ben 8mpbs hepsini almak istiyorum dedim ozaman gidip dilekçe yazacaksınız yakındakı ttnete dedi.Daha yazmadım ama hızım 2.80 filan AKK geçmiş olamam çünkü mayısın başındayız sıfırlanıyor ve 2 gündede 7 gb dowland etmişim şaşırdım :O