Hizim 1mb ye düştü!

Blackflioww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hayırlı bayramlar.modemimin markası:air5444.Eski evimizde interneti hızlı kullanıyordum.donma falan yoktu.Sonra taşındık telekomdan bi ekip geldi bağladılar interneti.gittiklerinde geçtim pc ye bi bakıyım dedim foruma falan.İnternet hızım gerçekten düşüktü ve yavaştı.Bu beni çok sıktı.Arayüze baktım ve hızın 1 mb ye sabitlendiğini gördüm.Bunu nasıl düzeltebilirim ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
speedtest sonucu:
http://www.speedtest.net/result/4697312445.png

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Benim de bi anda hızlı girerken hızım 2.50 MB ye düştü. Bilenler varsa nedenini yazabilir.

wMwMw

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildirin düzeltirler

S

SDN misafir

SDN Okuru
adil kullanım 50gb kotanız varsa hızınız 3mb/s ye sabitlenir. ay başında kotanız yenilenir hızınız normale döner

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
modem arayüzünde 1 mbps ye sabitlenmişte işte o zaman adil kullanıma girmemişsin demektir.

akn ye girince modem arayüzünden hız düşmez banwict kısıtlanır sadece..

Hattın maximum kaç mbps destekliyor?
veya hat değerlerini gönderirmisin

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Trafikle ben hep oynuyorum Ttnet bana yapıyordu program var sıkıntı yapma pm at yardımcı olurum :)
Türksat bile aynı programla iş görüyorum :)

4779814035.png

Akkn sistemi yurt dışında yok bize yapılan bi sistem sadece ben anlamıyorum para veriyoruz paramızla rezil oluyor Türksat Adil kota yoktu Türk telekom başlatınca 2 sene önce onlarda başlattı arkadaş zaten hep bize ambargo koyuyolar valla yeter. Bizde çare tükenmez hakkımızı söke söke alırız kimse bize işkence çektiremez yardımcı olurum arkadaşlar hızınız düşerse hızınıza hız katarım :D

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
nasıl hız katıyorsun anlamadım?