Hitman'in Filmi Çok Yakında!!!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Dekan
Emektar

Comingsoon.net sitesinin haberine göre Io Interactive ve Eidos Interactive'in aksiyon oyunu Hitman'in filminin ilk tanıtım videosu haftaya yayımlanacak. Hitman karakterini Timothy Olyphant'ın canlandıracağı film, 12 Ekim 2007 tarihinde gösterime girecek. Filmin yayımlanacak ilk tanıtım videosunu haftaya sitemizde bulabilirsiniz.

Filmin başrol oyuncusu HITMAN(codename 47) karakterine can veren Timothy Olyphant!

Greencher

Öğrenci
Hitman zevkle oynadigim oyunlardan biri filmini de kacirmayacagim kesin.Fakat Timothy Olyphant benim pek hosuma gitmedi bu rol icin .Insallah kendisi saclarini cekimler icin kesmistir.;)

El Padrino

Dekan
Emektar
Elbette kesmiştir!
Bide enseye barkodda yapılmış...
Eğer bunlar olmasa zaten normal bir suikast filminden farkı olmaz...
Çünkü HITMAN'ın ana teması suikast üzerine kurulu!

Heyecanla Bekliyorum!!!

sez_in84

Asistan
Oyunu çok kaliteliydi senaryoları da harikaydı.film tadında bir oyundu.filmini de dört gözle bekliyorum.. ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Bu adam nerden çıktı yaa. Ne güzel vin diesel oynayacaktı başrolde. bu adam olmaz..

sez_in84

Asistan
Bence vin diesel çok iri olur gibi geliyo bana.Aslında Jason Statham çok yakışıyor... ;) ;)

ads305zwc6.jpg

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Tecavüzcü Coşkun'da çok iyi giderdi mesela.. Ciddiyim.

sez_in84

Asistan
Fotoğraftan bu şekilde bir yorum yapmadın umarım .çünkü onu hitman e benzettiğim bi fotoğraftı bu takımı ve kravtıyla.başkasını bulsam onu eklerdim..Ama kesnlikle oyundakine çok benziyor..

El Padrino

Dekan
Emektar
beyler filmin trailerini koydum sinema bölümüne bı bakın isterseniz!

(bencede vin diesel veya tetikçi filminin basrol oyuncu olmalıydı ama adamı iyi benzetmişler.traileri ızleyın anlarsınız)

SDN Son Haberler

Son mesajlar