HIS'den Radeon HD 2600XT iSilenceIII

alperveli

Profesör


Özellikle hazırladığı ICEQ soğutmalı erkan kartları ile tanınan HIS, yeni ve pasif soğutmalı ekran kartını duyurdu. Firmanın lanse ettiği yeni modeli Radeon HD 2600XT iSilenceIII, soğutma konusunda sektörün lider firmalarından biri olan Zalmanın hazırladığı ısı iletim teknolojisini esas alan özel bir pasif soğutma kullanıyor.

Zalman tarafından hazırlanan VNF102 soğutmasını kullanan HIS'in yeni ekran kartı AMD'nin RV630XT gpu'sunu kullanıyor. Radeon HD 2600XT temelli ekran kartı orta segmentte yer alıyor ve sessiz ve performanslı bir ekran kartı iseteyenler için uygun fiyatlı bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Kart üzerinde 256MB GDDR3 bellek yer alıyor. 600MHz gpu ve 1400MHz bellek saat hızına sahip olan ekran kartı HDCP, HDMI ve HDTV desteği de sunuyor. Çit DVI ve HDTV destekli TV çıkışına da sahip olan HIS'in yeni modeli HD 2600XT iSilenceIII, HDMI desteğini kutu içeriğine dahil edilen DVI-HDMI dönüştürücü adaptörü ile sağlıyor.

HIS, ICEQ soğutmalı ve yüksek saat hızına sahip ekran kartlarının yanı sıra pasif soğutmalı ve sessiz çalışan ekran kartları da hazırlayarak hemen her ihtiyaca yönelik çözümleri kullanıcılar ile buluşturmayı hedefliyor.

KAYNAK
 

Son mesajlar

Üst