Hilltown AVM'de Xiaomi Mi Store Açılışı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
xiaomiavm.jpg

Daha önceden bildiğiniz üzere açılışlarında olaylar çıkıp sonrasında açılışı iptal olan Mi Store'ler gördük. Açılışı 28 Aralık saat 13.00’de yapılacak olan Mi Store'de acaba tekrar aynı görüntüleri görebilir miyiz?

Çünkü açılış günü tüm cep telefonlarında %15 indirim uygulanacak ve seçilmiş olan Xiaomi aksesuarlarında ise %50 indirim sağlanacak. Ayrıca alışveriş yapacak olan Xiaomi severler için 35 kişiye Mi Band 4, sonrasında ki 35 kişiye ise Redmi 10000 mAh powerbank hediye edilecek, yüzüncü kişiye ise Redmi Airdost kulaklık ve iki yüzüncü kişiye de Mi Band 4 hediye edilecek.

Eğer sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız 28 Aralık günü saat 13:00'da İzmir Hillwown AVM'de yapılacak olan açılışa katılabilirsiniz.

Bu arada Xiaomi Note 10 hediye edeceğimiz videoyu aşağıdan izleyebilir ve sizlerde katılabilirsiniz.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
SDN ve Mi Turkiye instagram hesapları takip edilip 1 kişiyi etiketleyecekmişiz.

Ben böyle çekilişleri (takip et, etiketle vs) etik ve doğru bulmuyorum. Genelde de katılmıyorum.

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
SDN ve Mi Turkiye instagram hesapları takip edilip 1 kişiyi etiketleyecekmişiz.

Ben böyle çekilişleri (takip et, etiketle vs) etik ve doğru bulmuyorum. Genelde de katılmıyorum.

bende sizin gibi düşünüyorum tanıdıklarına eş dostlarına veriyorlar gibi geliyor nedense algoritmasını bir türlü çözemedim