High Sierra'mı ? El Capitan mı ?

Bu konuyu okuyanlar

MrCrisis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar 2011 yılı MacBook Pro sahibiyim mevcutta Sierra yüklü (aldığımda Sierra yüklü idi) El Capitan'a geri dönsem performans artışı olurmu ?
Ayrıca uygulama desteğinde sorun yaşarmıyım ?

MrCrisis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
stabil çalışıyor fakat pil kullanımından memnun değilim araştırmalarıma göre el capitan pil konusunda oldukça başarılı.

MrCrisis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Ekran Resmi 2020-04-27 01.05.54.png

Pil sağlığı bu durumda.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Pil olarak bilgim dışında cunku ben bir pile sahip Mac’e sahip değilim fakat hızı olarak açılma hızında 1-2 saniye dışında hiçbir fark hissetmeyeceğini söyleyebilirim, eğer denemek isterseniz siz bilirsiniz fakat güncel olan sürümde kalmanızı öneririm.

MrCrisis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Son birkaç gündür araştırıyorum forumlara bakıyorum genel kanı el capitanın daha stabil olduğu pil performansı konusunda daha iyi olduğu kullanıcıların yorumları bu şekilde sierradan performans olarak şikayetim yok ama pil konusu can sıkıyor.
Geri dönüp denemek istiyorum aslında en azından fikir sahibi olmak adına ama yinede fikirlerinizi almak istedim.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Son birkaç gündür araştırıyorum forumlara bakıyorum genel kanı el capitanın daha stabil olduğu pil performansı konusunda daha iyi olduğu kullanıcıların yorumları bu şekilde sierradan performans olarak şikayetim yok ama pil konusu can sıkıyor.
Geri dönüp denemek istiyorum aslında en azından fikir sahibi olmak adına ama yinede fikirlerinizi almak istedim.
O zaman dönün, belki pil olarak gerçekten memnun edebilir, memnun kalmazsanız dönersiniz geri High Sierra’ya dönülebilir zaten.

Ali Ege

Asistan
Reaksiyon puanı
39
sierradan oynama apple dan randevu al ve pilin değiştir randevu linkini bırakıyorum
Eforteknik Randevu Sistemi
appleın kendisine ait teknik servisi adı eforteknik

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
En iyi sen Siera'da kal hiç elleme.

keskinege

Asistan
Reaksiyon puanı
29
ben el captain kullanıyorum çoğu uygulama 10.12 ve üstü oluyor fazla gelişmişlerde 10.13 üstü oluyor ama az öyle uygulamalar o yüzden kalmalısın. (benim batarya bozuk o yüzden pille ilgili bişey yazamam)