High Sierra'mı ? El Capitan mı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

MrCrisis

Üyecik
Arkadaşlar 2011 yılı MacBook Pro sahibiyim mevcutta Sierra yüklü (aldığımda Sierra yüklü idi) El Capitan'a geri dönsem performans artışı olurmu ?
Ayrıca uygulama desteğinde sorun yaşarmıyım ?

MrCrisis

Üyecik
stabil çalışıyor fakat pil kullanımından memnun değilim araştırmalarıma göre el capitan pil konusunda oldukça başarılı.

MrCrisis

Üyecik
Son birkaç gündür araştırıyorum forumlara bakıyorum genel kanı el capitanın daha stabil olduğu pil performansı konusunda daha iyi olduğu kullanıcıların yorumları bu şekilde sierradan performans olarak şikayetim yok ama pil konusu can sıkıyor.
Geri dönüp denemek istiyorum aslında en azından fikir sahibi olmak adına ama yinede fikirlerinizi almak istedim.

Son birkaç gündür araştırıyorum forumlara bakıyorum genel kanı el capitanın daha stabil olduğu pil performansı konusunda daha iyi olduğu kullanıcıların yorumları bu şekilde sierradan performans olarak şikayetim yok ama pil konusu can sıkıyor.
Geri dönüp denemek istiyorum aslında en azından fikir sahibi olmak adına ama yinede fikirlerinizi almak istedim.
O zaman dönün, belki pil olarak gerçekten memnun edebilir, memnun kalmazsanız dönersiniz geri High Sierra’ya dönülebilir zaten.

keskinege

Asistan
ben el captain kullanıyorum çoğu uygulama 10.12 ve üstü oluyor fazla gelişmişlerde 10.13 üstü oluyor ama az öyle uygulamalar o yüzden kalmalısın. (benim batarya bozuk o yüzden pille ilgili bişey yazamam)

Son mesajlar