Soru Hiçbir Şekilde Program veya yazılım yükleyemiyorum (komut bulunamadı hatası)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

beleşadam

Profesör
sudo apt install software-properties-common

Bu paketi kurmayı deneyin.
En son kısımda ise karşılanmamış bağımlılıklar yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam öyle bir paket yokmuş bende yaptırtmıştım.
software-properties-common paketi ekliyor o şeyi

gnupg diye bir paket eksik diyor.

sudo apt-get install gnupg
komutunu çalıştırın.
karşılanmamış bağımlılıklar hatasını bu kod da da aldım

Ekli dosyalar

rise

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Örnek olarak VirtualBox uygulamasını şu şekilde yüklemeyi deneyin:

beleşadam

Profesör
Ihtiyaç olduğu takdirde giriyorum zaten dualboot Olarak windows 10 da bar
Ancak Ben bu hatayı sadece wine program I için almiyorum neredeyse bütün programlar için alıyorum
Hocam ozaman siz kurulumun içine etmişsiniz. Belki çok uğraşırsak yapabiliriz ama zaman kaybı. İçindeki tüm hack zımbırtılarını başka distrolara yükleyebiliyorsunuz zaten. Gidin hemen Ubuntu 19.10 kurun böyle hiç sorunlar yaşamayacaksınız. Eğer daha fazla bilgisayarınızda kişiselleştirme istiyorsanız(MacOS'a falan benzetebilirsiniz her şeyi değişiyor) Kubuntu 19.10 yükleyin hafif istiyorsanız Linux Mint yükleyin. Eğer aşırı güzel gözüken bir şey istiyorsanız Deepin yükleyin.

Yukarıdaki güncelleme daha çıkmadı, büyük ihtimal virüs yüzünden ertelendi.

Hocam ozaman siz kurulumun içine etmişsiniz. Belki çok uğraşırsak yapabiliriz ama zaman kaybı. İçindeki tüm hack zımbırtılarını başka distrolara yükleyebiliyorsunuz zaten. Gidin hemen Ubuntu 19.10 kurun böyle hiç sorunlar yaşamayacaksınız. Eğer daha fazla bilgisayarınızda kişiselleştirme istiyorsanız(MacOS'a falan benzetebilirsiniz her şeyi değişiyor) Kubuntu 19.10 yükleyin hafif istiyorsanız Linux Mint yükleyin. Eğer aşırı güzel gözüken bir şey istiyorsanız Deepin yükleyin.

Yukarıdaki güncelleme daha çıkmadı, büyük ihtimal virüs yüzünden ertelendi.
Ubuntu 19.10 iso dosyasını şuanda indiriyorum nasıl kurulduğu veya kurulum esnasında yapmam gerekenleri anlatan en faydalı videoyu atabilirmisiniz
Herkese teşekkürler

Son mesajlar