Hiç uğraşmadan para kazanmak mı ?

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Sürekli aklıma takılıyor, insanlar tüm gün uğraşıp alın teri akıtıp çalışıyor ve para kazanıyorlar. Fakat YouTube çöplüğünde saçma sapan "Sakın gece 3'te şeytanı aramayın" gibi videolar yaparak tüm gün çalışan insanlardan daha çok para kazanıyorlar. (socialblade verilerine göre) Açıkçası bu olayı gerçekten merak ediyorum. Socialblade verileri ne kadar doğru. Gerçekten oturdukları yerden küçük çocuklar sayesinde saçma sapan, emek istemeyen videolar sayesinde bu kadar para kazanıyorlar mı?

İsim vermeden anlatıyım 18 yaşında bir genç youtube kanalında "Sakın gece 3'te..." tarzında videolar çekiyor. Küçük çocuklarda izliyor. Yaklaşık 230k abonesi var fakat ben bunu 70k abone falanken de görmüştüm. Videoları 300k-500k arası izleniyor. Ve hep 10dk üstü. Bu tarz videolardan gerçekten para kazanıyorlar mı veya ortalama ne kadar kazanıyorlar ? kafama takıldı. Yardımcı olursanız sevinirim.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Kazanıyorlardır

Son düzenleme:

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351

Şu video bile 63milyon izlenmiş...
1605823948731.png
Bu videodan bahsediyorum şuna bakarmısın ses değiştirme programını kullansan yeter bu videoyu yapabilmek için ve 2,8m izlenmiş diğer videolarıda aynı bu şekilde ve yüksek izlenmeli

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Oda birşeymi :tearsofjoy: :tearsofjoy: Bu da 1.113.957.070 görüntüleme almış.

Mesaj otomatik birleştirildi:

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Oda birşeymi :tearsofjoy: :tearsofjoy: Bu da 1.113.957.070 görüntüleme almış.

Mesaj otomatik birleştirildi:
Desene parayı buldular. Bu video da ne buluyorlar anlamadım. Dünyadaki çocuklar toplanıp bunu mu izlemişler ? Ne yapmışlar ?

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Desene parayı buldular. Bu video da ne buluyorlar anlamadım. Dünyadaki çocuklar toplanıp bunu mu izlemişler ? Ne yapmışlar ?
Kankam şimdi aklıma geldi aslında varya maske + gözlük + şapka + ses değiştirici kullanıp aynen böyle gece 3 videoları çekeceksin ve izlenmeyi alacaksın. Deneyeceksin en azından. Maske falan niye dersen arkadaş ortamında seni böyle bilirlerse çok dalga konusu olursun :D

Son düzenleme:

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Kankam şimdi aklıma geldi aslında varya maske + gözlük + şapka + ses değiştirici kullanıp aynen böyle gece 3 videoları çekeceksin ve izlenmeyi alacaksın. Deneyeceksin en azından. Maske falan niye dersen arkadaş ortamında seni böyle bilirlerse çok dalga konusu olursun :D
Evet arkadaşlar. Bugün sizlerle birlikte slime yapacağız. Gözlük ve maske korunmak için. Ses değiştirici ise sesim bu aralar kötü. Evet çok heyecanlıyım. Şuan illegal işler yapıyorum. Slime kanser yapıyor diyorlar. Bende kötü bir çocuk olduğum için yapıyorum. Yani çok riskli bir video olacak . İyi seyirler.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Evet arkadaşlar. Bugün sizlerle birlikte slime yapacağız. Gözlük ve maske korunmak için. Ses değiştirici ise sesim bu aralar kötü. Evet çok heyecanlıyım. Şuan illegal işler yapıyorum. Slime kanser yapıyor diyorlar. Bende kötü bir çocuk olduğum için yapıyorum. Yani çok riskli bir video olacak . İyi seyirler.
Tertemiz izlenme ve para miss

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Geçen Polish Cow Meme videosunu bass boost yaparak attım. 400 izlendi ??
Ben burak diye bir cüce vardı ya meme olmuştu onunla ilgili bir montaj yapmıştım 1.5k izlendi devamda ediyor izlenmeye :D. Bu video bile izlendiyse gece 3te sakın cüce burağı aramayın videosuu siz düşünün

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Ben burak diye bir cüce vardı ya meme olmuştu onunla ilgili bir montaj yapmıştım 1.5k izlendi devamda ediyor izlenmeye :D. Bu video bile izlendiyse gece 3te sakın cüce burağı aramayın videosuu siz düşünün

Dark meme detected. Terliyorum.