Hic Bisiyim Olmasım Bana Bunlar Yeter

alicia

Doçent

AC/DC

Asistan
dimi ne sevimliler :S 14 tane besliyorum! analı-kızlı iflaamı yediler! kıyıpta başkalarına da vermiyorum...

Wolker

Profesör
kediler güzeller ama sevemiyorum nedense, galiba nankör oldukları için,sadakat önemli ...

alicia

Doçent
Wolker dedi ki:
kediler güzeller ama sevemiyorum nedense, galiba nankör oldukları için,sadakat önemli ...

cevremizde o kadar nankor insan varken hayvaların nankor damgası yemesi cok acı o kadar sevimli okadar mukenmmel yaratıklarki cevremdeki bi cok insana degisirim

yavruyken her canlı sevimli oluyor yahu :) pek şirin gözüküyorlar ama ben kedileri hep itici bulmuşumdur sevmem kedileri ben köpek hastasıyım çok sadıklar ;) wolker a katılıorum bencde nankörler

Bir kere beslemeyi denedik balkondan atladı.Gerçektende nankör bu hayvanlar.Yedirdik,içirdik,tv izlettik,gezdirdik ne yaptıysak yaranamadık.Köpek gibisi yok ;)

Mr.Fastfinger dedi ki:
Bir kere beslemeyi denedik balkondan atladı.Gerçektende nankör bu hayvanlar.Yedirdik,içirdik,tv izlettik,gezdirdik ne yaptıysak yaranamadık.Köpek gibisi yok ;)
kesinlikle ööle köpek gibisi yok ;)
geçen seneki alt komşularımız evli genç bir çift idi...
kadının kediside vardı evde,ama ne zaman kadın dışarı çıkar adam peşinden kedisi sokağa bırakırdı :D (ruh hastası herif :D )bende kediyi her gördüğümde kapıyı açtığım zaman yanıma yanaşır masum masum miyavlardı bi şekilde içeri girmek istediğini belli ederdi bende dayanamaz içeri alırdım onu sahibinin kapısını tıklar sanki adamın kediyi dışarı bıraktığını,ne manyak olduğunu bilmiyormuş gibi ''kediniz dışarda kalmış....'' :D diordum adam ters ters bakıp sadece ''hmmmm ööle mi?'' :D :D :D diordu kediyi mecburen içeri alıyordu...bnde hayatımda ilk kez bi kediyi sevebileceğimi düşünürken birgün o kedi bana saldırmaya kalktı :S o_O hemde ben onu yine içeri sokmaya çalışırken apartmanın içinde |) :mad: nası uyuz olmuştum anlatamam >X< bu kediler bööle arkideş nankörler ona yaptığım iyiliğin yarısını bi köpeğe yapmış olsaydım yanımdan ayrılmazdı o köpek ya adım gibi eminim buna B)

mavinok.ta dedi ki:
Mr.Fastfinger dedi ki:
kadının kediside vardı evde,ama ne zaman kadın dışarı çıkar adam peşinden kedisi sokağa bırakırdı :D (ruh hastası herif :D )bende kediyi her gördüğümde kapıyı açtığım zaman yanıma yanaşır masum masum miyavlardı bi şekilde içeri girmek istediğini belli ederdi bende dayanamaz içeri alırdım onu sahibinin kapısını tıklar sanki adamın kediyi dışarı bıraktığını,ne manyak olduğunu bilmiyormuş gibi ''kediniz dışarda kalmış....'' :D diordum adam ters ters bakıp sadece ''hmmmm ööle mi?'' :D :D :D diordu kediyi mecburen içeri alıyordu...bnde hayatımda ilk kez bi kediyi sevebileceğimi düşünürken birgün o kedi bana saldırmaya kalktı :S o_O hemde ben onu yine içeri sokmaya çalışırken apartmanın içinde |) :mad: nası uyuz olmuştum anlatamam >X< bu kediler bööle arkideş nankörler ona yaptığım iyiliğin yarısını bi köpeğe yapmış olsaydım yanımdan ayrılmazdı o köpek ya adım gibi eminim buna B)

Adam kimbilir kediye ne işkenceler ediyor.Sende adama teslim ediyorsun tekrar o yüzden saldırmıştır büyük ihtimalle ;D

Mr.Fastfinger dedi ki:
mavinok.ta dedi ki:
Mr.Fastfinger dedi ki:

Adam kimbilir kediye ne işkenceler ediyor.Sende adama teslim ediyorsun tekrar o yüzden saldırmıştır büyük ihtimalle ;D
bunu hiç düşünmemiştim :) olabilir aslında hee o ruh hastasından beklerim :D manyak mı ne kediyi götürünce beni öldürcek gibi bakıodu :D ahahaha

betülxx

Üyecik
insanların varlığı kadar hayvanların varlığıda önemli denge meselesi her yaratılan canlı ekosistemde denge saglar.Sadıklık sizin onlara nasıl davrandığınıza bağlıdır.Ben Üsküdarda oturuyorum.Kedilerin çok oldugu ve hatta her adım başı kedilerin bulundu yerde karşı komşumuzun 50 den fazla kedisivar herneyse ama hepsi birbirinden talı lar bi okadarda yaramaz.sokak kedilerine bakan esnaf ve insanlar var.Her kedinin bir dükkan kapısının önünde beklediğini görüyorum yani hepsi sahiplen miş mekanları:)kimisi parkın bahçesinde,kapı önünde,birden önünüze çıkabiliyorlar,bazılarıda çok sert bakışlarla size bakarken bazılarını miyavlayarak ayaklarınıza sürünüyor.ne olursa olsun hayvanlar insanlara muhtaçtır ki onları dili olmayıp konuşamadıkları için lütfen onlara zarar vermeyin.özellikle şunu belirteyim kedilerin bazı özellikleri var.