Google Hesabı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kendi google hesabıma girdikten sonra android isimli bir tablet bağlanıyor kendi hesabım olduğuna rağmen bende tabletten giryorum acaba o benim tablet 2 kere mi girmiş ve ıp adreside yazmıyor acaba bu benim hesap mı

Screenshot_20210124-201228_Google Play services.jpg
burda ki m97 pro ve mate 20 lite benim girdigim cihazlar ama android isimli tablet beim cihaz değil sanırım tablet yazıyor 3 kez hesaptan attım bi daha girmedi acaba o benim m 97 pro tablettim olabilir mi yoksa hesabım çalınmış mı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet o olmalı. İsterseniz ayarlardan o android tabletleri seçip çıkış yapabilirsiniz. Sonra kendi tabletinizde çıkış yapılacağı için tekrar giriş yapabilirsiniz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben kendi google hesabıma girdikten sonra android isimli bir tablet bağlanıyor kendi hesabım olduğuna rağmen bende tabletten giryorum acaba o benim tablet 2 kere mi girmiş ve ıp adreside yazmıyor acaba bu benim hesap mı
Evet, sizin hesabınızın olduğunu düşünüyorum.

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet o olmalı. İsterseniz ayarlardan o android tabletleri seçip çıkış yapabilirsiniz. Sonra kendi tabletinizde çıkış yapılacağı için tekrar giriş yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, sizin hesabınızın olduğunu düşünüyorum.
Teşekkür ederim

Ama benim cihaz m97 pro va yanında işte o cihaz adı olan android cihazı var ben onu 3 kere hasatan çıkarttım bidaha girmedi sadece bugün oldu anlayamadım
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Ama benim cihaz m97 pro va yanında işte o cihaz adı olan android cihazı var ben onu 3 kere hasaptan çıkarttım bidaha girmedi sadece bugün oldu bu olay anlayamadım

Ve ben 2 adımla doğrulamayı açtım bana bildirimde gelmedi büyük ihtimalle sizn dediğiniz gibi

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Ama benim cihaz m97 pro va yanında işte o cihaz adı olan android cihazı var ben onu 3 kere hasaptan çıkarttım bidaha girmedi sadece bu gün oldu bu olay

Ve ben 2 adımla doğrulamayı açtım bana bildirimde gelmedi büyük ihtimalle sizn dediğiniz gibi
Screenshot_20210124-201228_Google Play services.jpg
Burda ki m97 pro ve mate 20 lite benim ki ama öbürü android bugün oldu

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...