hesabim neden banlandi?

• Konuyu başlatan metora battariye al
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

metora battariye al

SDN Okuru
merhaba @Jarvisit hesabim az önce banlandi nedenini soyler misiniz sadece bilgisayar donanımını girdim baska birşey yapmadim direk banladiniz ve uçuşan uyelerde yazmiyor sebebi nedir

eger cevap vermeyecekseniz veya onaylamayacaksaniz foruma bir daha gelmem.

neden banlandim?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Yönetim ekibine daha öncesinde yönelttiğin hakaretler sebebiyle kalıcı olarak uzaklaştırıldın.

M

METORA 541

SDN Okuru
Neden daha once uzaklastirmadiniz de simdi uzaklastirdiniz? sadece donanimlarimi yazdim ve 7 kasima kadar banlandim ve herhangi bir kimseye hakaret falan da etmedim yenu uyeye boyle yapilmaz modlar.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Neden daha once uzaklastirmadiniz de simdi uzaklastirdiniz? sadece donanimlarimi yazdim ve 7 kasima kadar banlandim ve herhangi bir kimseye hakaret falan da etmedim yenu uyeye boyle yapilmaz modlar.
Bu moderatörler gerçekten çok acımasız, önlerine geleni banlıyorlar. Bu yönetimden şikayetçiyim. Geçende GNU/Linux dağıtımı önerisi konusuna "Windows 10 kur, kardeşim." yazdım diye banladılar.

M

METORA 661

SDN Okuru
Bu moderatörler gerçekten çok acımasız, önlerine geleni banlıyorlar. Bu yönetimden şikayetçiyim. Geçende GNU/Linux dağıtımı önerisi konusuna "Windows 10 kur, kardeşim." yazdım diye banladılar.
Ya kardesim dalga geçmeyi birakinda banlanma nedenini söyleyin. Tam cevap gelmeyecekse foruma adim atmam.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Ya kardesim dalga geçmeyi birakinda banlanma nedenini söyleyin. Tam cevap gelmeyecekse foruma adim atmam.
Yönetim ekibine daha öncesinde yönelttiğin hakaretler sebebiyle kalıcı olarak uzaklaştırıldın.
Cevap verilmiş ya zaten, görme konusunda bir sorun mu yaşıyorsunuz acaba?

Bir de tehdit ediyor. Açıklama yapmazsanız foruma adım atmam diye, zaten kalıcı banlandınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...