Herobrine 'nın gerçek efsanesi hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

tankgirl12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben herobrine 'nın bir efsanesi oldugunu arkadasımdan duydum ve merak edip bunu internette arastırdım . Fakat biribirinden cok farklı cevaplar buldum . Bazıları notch un onun en iyi arkadası oldugunu, bazıları kardesi oldugunu, bazıları ise notch ile alakası olmaksızın steve ike ilgili hikayeler var . uUcak hikayeleri , yıldırım carpması jhakkında hikayelrr buldum fakat hangisi gercek hikaye anlamadım. Bir bfikriniz var mı?

Anti-Code

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herobrine efsanesi bazı insanların uzaktaki bir ağacın arkasında yada bir dağın tepesinde steveye benzeyen birini gördüklerini söylemesiyle başladı.Notch oyuna öyle birşey eklemedim deyince insanlarda iyice merak uyandırdı. Notchda efsaneyi ayakta tutmak için minecraftın sürümünü her yükselttiğinde "-Herobrine kaldırıldı" yazısını sürüm notlarının altına ekledi.

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benin bildiim kadarıyla notch un brine adli bi kardesi var ve brine ölüyor. Ve noctha brine adina minecrafta herobrineyi ekliyor hero nun anlami zaten kahraman oldugu ocin herobrinenin türkçesi kahramanbrine neyse bu herobrine oyunda insanlari korkuttugu için notchun yardimcisi noch a soler " oyundan herobrineyi kaldir yoksa inaanlar bu oyunu oynamaz"der yardımcısı ve herobrine oyundan kaldirilir ve her guncellemenin altinda not olarak HEROBRINE KALDIRILDI yazılır. Benim bildigim bukadar tesekkurler

tankgirl12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herobrine efsanesi bazı insanların uzaktaki bir ağacın arkasında yada bir dağın tepesinde steveye benzeyen birini gördüklerini söylemesiyle başladı.Notch oyuna öyle birşey eklemedim deyince insanlarda iyice merak uyandırdı. Notchda efsaneyi ayakta tutmak için minecraftın sürümünü her yükselttiğinde "-Herobrine kaldırıldı" yazısını sürüm notlarının altına ekledi.

Teşekkür ederim ama bunları zaten biliyordum fakat gerçek efsanesi hangisi onu anlamadım

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu kadarini biliom kardes ama eğlenmek istersen Youtube'a herobrine filmleri falan yaz guzel herobrineyle ilgili hikayeler bulursun ama pnlar gerçek deildir sadece eğlence amaçlıdır

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Kardeşim minecraft oynarken görmüş ama şimdiki yeni sürümlerinde görmedim daha diyor.

Son mesajlar