Herkese Ücretsiz .XYZ Domain! - 5.000 Adet ile Sınırlıdır

Bu konuyu okuyanlar

Natro Hosting

Öğrenci
Katılım
1 Kas 2016
Mesajlar
5
Reaksiyon puanı
2
Puanları
3
Yaş
22Natro'ya üye olan ya da mevcut Natro üye bilgilerini güncelleyen herkes "1 Adet Ücretsiz .XYZ Kayıt Hakkı" kazanıyor.

Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan .XYZ sayısı 5.000 adet ile sınırlıdır.

Dünyanın en çok tercih edilen popüler yeni domain uzantısı; .XYZ'deki yatırım fırsatlarını kaçırmamak için kampanyamızdan 7 Aralık 2016 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.Nasıl Ücretsiz .XYZ Kayıt Edebilirim?
Mevcut Natro Müşterileri
Müşteri paneline giriş yapan mevcut Natro müşterileri, karşılarına çıkan “Bilgi Güncelleme Ekranı” üzerindeki üye bilgilerini güncellediğinde,.XYZ Pass Kodu kendilerine panelde iletilecektir. Müşteri kendisine iletilen .XYZ pass kodunu sepette kullanarak ücretsiz domain kayıt edebilir.

Yeni Natro Müşterileri
Natro.com’a üye olan tüm yeni müşterilerimiz, müşteri paneline erişim sağladıklarında “Ücretsiz .XYZ Kayıt Pass Kod“ iletilir. Müşteri kendisine iletilen .XYZ pass kodunu sepette kullanarak ücretsiz domain kayıt edebilir.

Pass Code Nedir?

Pass Code, sepet adımında yer alan ve kişiye özel kampanyalarda kullanılan kupon kodudur. Pass Code’nuzu Sepet adımında yer alan ilgili alana girerek, ÜCRETSİZ .XYZ kaydı gerçekleştirebilirsiniz.


2yzintk.png

Hemen şimdi ücretsiz bir .XYZ kayıt etmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları
1. Ücretsiz domain hakkından her bir müşteri hesabı bir defa yararlanabilir. Bireysel’de aynı TCKN ile açılmış ikinci bir müşteri hesabı ücretsiz. XYZ’den ikinci defa faydalanamaz. Kurumsal hesaplarda ise aynı vergi numarası ile açılmış ikinci bir müşteri hesabı ücretsiz XYZ’den ikinci defa faydalanamaz.
2. Kampanya kapsamında kaydedilen alan adlarının iadesi mümkün değildir.
3. Ücretsiz XYZ birden fazla yılı içeren kayıtlarda, transferlerde ve yenilemede geçerli değildir.
4. Ücretsiz XYZ alan adı hesaba özel olarak üretilen benzersiz PASS KOD ile alınabilecektir. PASS KOD kodu tek kullanımlık olup geçerlilik süresi 7 Aralık 2016 23.59’dur.
5. Kampanya kapsamında kazanılan PASS KOD’lar, Müşteri panelindeki PASS CODE İşlemleri menüsü altından görüntülenebilecektir. Kullanıcı kampanya bitiş tarihine kadar ücretsiz .xyz hakkından faydalanabilir.
6. Premium domainler bu kampanyanın dışındadır.
7. Kampanya kurallarının ihlal edilmesi halinde Natro hiç bir ön bildirimde bulunmaksızın ilgili alan adlarını durdurma ve / veya silme hakkına sahiptir. Kötüye kullanım durumlarında oluşacak zararların maddi manevi tüm sorumluluğu müşteriye ait olacaktır.
8. Ücretsiz XYZ kampanyası 7 Aralık 2016 23:59’da sonlanacaktır.
9. Natro haber vermeksizin kampanya şartları değiştirme hakkını saklı tutar.
10. Kampanyaya katılan herkes bu hükümleri peşinen kabul etmiş sayılır.

 
Üst