(Herkes okusun) Girişimcilik için Örnek

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Profesör
Katılım
14 Ağustos 2019
Mesajlar
2,035
Reaksiyon puanı
1,151
Puanları
113
Merhaba,

Herkes okusun açıklaması umarım bir sıkıntı teşkil etmez. Herkes okusun'a istinaden sözüme değer verip bu yazıyı okuduğun için teşekkür ederim.
Bir girişimcilik olabileceğini düşündüğüm fikrim var. Bunu da bugün bir kişinin seri videolarını izleyerek yapmaya karar verdim. Bu konuda desteğe ihtiyacım var;

Çevrenizde, Facebook, Instagram gibi platformlar akabinde Youtubede yardıma muhtaç insanlara destek veren insanlar var mı ? Varsa bunların internet sitelerini, facebook sayfalarını paylaşabilir misiniz ?

Amacım kimin, nasıl bir platform oluşturduğunu görerek, yardıma muhtaç insanlar için benzer alternatif bir girişimciliği bulunduğum mevki için hayata almak. Ardından yapabilir ve tutturabilirsem bunu bulunduğu mevkiye ( akdeniz, ege, vd) sonra diğer bölgeler ve finalinde Türkiyeye yaymak.

[ Gördüğüm kanal aşağıdadır. Kanal açmak değil amacım. Yardımsever ve Yardıma muhtaçları bir araya getirebilecek bir platform. Kafamda henüz oturmuş birşey yok ama iskelet mevcut. Kimin nasıl bir proje yürüttüğüne bakıp esinlenerek, hali hazırda yürür girişimlerin deneyimleriyle bir girişim oluşturmak istiyorum kârsız. ]


 
Üst