Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu konuyu okuyanlar

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Benim masaüstüm böle [Ayıptır sölemesi masaüstü düşkünüyümde ;D ]
Sizde kendikilerinizi koyarsanız sevinirim!

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Buda benim masaaltım :D

masaaltre6.jpg

Arkadaşlar resimleri jpg olarak ekleyin.. ^^

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Masaüstün biraz dagınıkmıs ;D Bence kısayol simgelerini kapat regeditten ;)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Regedit'e gerek yok Görüntü Özelliklerinden de kaldırabilirsin.
Görüntü Özellikleri / Masaüstü / Masaüstünü Özelleştir.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
jZCaglar dedi ki:
Daha geçen hafta regeditten kapattım kısayol simgesi görünümünü ama nedense sanki masaüstü çıplak gibi duruyodu bende düzelttim :]

PcMaSTeR dedi ki:

Oradan sadece bilgisayar çöp tenekesi vs. simgelerin gösterilip gösterilmeyeceğini seçiyosun kısayol görünümünü kapatma yok ^^

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
gokhans19 dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Daha geçen hafta regeditten kapattım kısayol simgesi görünümünü ama nedense sanki masaüstü çıplak gibi duruyodu bende düzelttim :]

PcMaSTeR dedi ki:

Oradan sadece bilgisayar çöp tenekesi vs. simgelerin gösterilip gösterilmeyeceğini seçiyosun kısayol görünümünü kapatma yok ^^
AYnen aynen ;)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hangi kısayol'u kast ettiniz ki? Üsttekilerin dışında hepsi zaten silinebiliyor ?

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
Hangi kısayol'u kast ettiniz ki? Üsttekilerin dışında hepsi zaten silinebiliyor ?
Biz kısayolları silmeden bahsetmiyoruz kısayolların üzerindeki kısayol olduğunu gösteren simgelerden bahsediyoruz

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
bu da benim merkez üssüm

Başlat Çubuğunda birisinin msn adresi gözküyor sakıncalı olabilir ;)

-gokhan ;) Regeditten yapamayan varsa Tweak UI XP programı ile yapabilir ;)

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Dağınık mı biraz az Ümraniye çöplüğü gibi :D

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
jZCaglar dedi ki:
neden kendini herkesten üstün görme ihtiyacı duyuyosun masaüstü işte ben veya sen herkes göndermiş gösteriyo kimse kimseye senin masaüstün şöyle böyle demiyo ama sen sanki altın işlemeli bi masaüstün varmış gibi davranıyosun, kendini herkesten üstünmü zannediyosun yazdığın cümleler bile senin ne kadar basit bi insan olduğunu gösteriyo ve kendini küçük düşürüyosun yapma doğal ol

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
alperveli dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
neden kendini herkesten üstün görme ihtiyacı duyuyosun masaüstü işte ben veya sen herkes göndermiş gösteriyo kimse kimseye senin masaüstün şöyle böyle demiyo ama sen sanki altın işlemeli bi masaüstün varmış gibi davranıyosun, kendini herkesten üstünmü zannediyosun yazdığın cümleler bile senin ne kadar basit bi insan olduğunu gösteriyo ve kendini küçük düşürüyosun yapma doğal ol
Taam anladık ta ne bu öfke ne kadar kıymetli masaüstün varmış be :D allah allah bi anda parlamanın anlamı yok dünyanın adamı olun ! :}

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
jZCaglar dedi ki:
iHSaN dedi ki:
Bumu benim masaüstüne kafa tutacak hahaha :}

Dostum masaüstünde kullandıgın hangi simge, wallpaper ve temada emegin var. Hepsi bir yerde çekme. Benim SS'de Tema kendi modumdur. Wallpaper kendi yapımım kendi emeğim. İconlar kendi modum. Belki görüntü olarak yarıştıramam ama emek olarak yarışırız. Ve şunuda belirtiyim şu anda tema yapıyorum. Herşeyi bana ait olan. Bitirdigim zaman burada yayınlayacağım Allah'ın izni ile. |)

Alperveli haklı neden hep kendi üstün görüyor ve karşındakini aşalamaya çalışıyorsun anlamış değilim. |)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
jZCaglar dedi ki:
alperveli dedi ki:
jZCaglar dedi ki:
Taam anladık ta ne bu öfke ne kadar kıymetli masaüstün varmış be :D allah allah bi anda parlamanın anlamı yok dünyanın adamı olun ! :}
masaüstünü dünyada eşi benzeri yok gibi göstermenin bi anlamı yok ki kimseyi aşşalamanında bi anlamı yok

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Sizde ii gaza geliyonuz he! Kimseyi aşaladığım yok şaka yapıyoz birbirinizle gaza geliyonus he ! şaka yaptık be şaka !