Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

Kaansenn34

Profesör
S5 Mini'nin kutusundan çıkan 5 yıldır sapasağlam.
Ben de S5 Mini kullanmıştım içinden çıkan kulaklık harbi iyidi ama 3 sene sonra bozuldu.Sen de baya iyi dayanmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığım kulaklık f/p ürünü olduğu için Xiaomi Airdots. Ama Apple Earbuds’da kullanıyorum.

Fakehero

Profesör
Bluedio T4 kafaüstü kulaklık
Huawei AM115 kulaklık
Philips Actionfit Runwild kulaklık
Philips UpBeat kulaklık

Seductive

Üyecik
Jbl t 110 kulaklık. Bas ve sesi seviyesi fiyatına göre gayet güzel olduğunu düşünüyorum ayrıca jak girişindeki kablonun eğimli olmasından dolayı kırılma vs daha az oluyor ürün şuan 3.ayina giriyor maşallahı var. İndirimde 60tlye kadar dusebiliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200921-112916.png
    Screenshot_20200921-112916.png
    83.5 KB · Görüntüleme: 6

Alparslan57

Profesör
Sony MH750 kulaklığı kullanıyorum. Xperia telefondan çıkmıştı ve çok güzel. Bass'ları çok güçlü. Kulak içi.
1600684854784.png

Bunu kullanıyorum. Aşırı sağlam. Hor kullanmama rağmen kabloları hala görünüm ve durum açısından ilk günkü gibi resmen. Yanlışlıkla bir kere çamaşır makinesinde yıkandı ondan sonra sol kulaklıktan eskisine göre biraz az ses gelmeye başladı ama hala çok yüksek. İçinden de uçları çıkıyor.

Ses kalitesi anlamında basları bence baya iyi, tizler ise bas performansına göre kötü.

Harnapazade

Doçent
3 kulaklığım var. 2 tanesini telefon özellikli olması ve 1 tanesini de bilgisayar için aldım.

Bilgisayar Kulaküstü: Pioneer SE-MX7
Telefon Kulaküstü: Marshall Major III
Telefon Kulakiçi: LG Quadbeat 3 Tuned by AKG

* Quadbeat bozulunca marshall almayı düşünüyordum ama fiyatı tavan yaptı. Bozulana kadar devam o yüzden. 3 kulaklıktan da memnunum. Bilgisayar Kulakiçi niye yok diye soran olabilir bilgisayarda kulakiçi kullanmak pek mantıklı gelmiyor mobilite fazla olmadığı için hayırlı akşamlar ;)