Herkes En Trajikomik Anılarını Anlatsın

Bu konuyu okuyanlar

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Herkes Keşke O An Ölseydim de Orada Olmasaydım Dediği Anılarını Anlatsın.
İlk Ben Başlıyorum;

3. Sınıftayız Bir Arkadaşın Evine Gitmiştik Ben Abdest Almanın Tuvalet Yapmak Anlamına Geldiğini Sanıyorum Arkadaşa Dedim Knk Ben Bi Abdest Alıp Geliyom Neden Dedi Abdest Niye Alınır Dedim Çocuk Bana Aynen anladım hocm Der Gibi Baktı Neyse İşte Bir de Çocuk Sınıfta Dini Terimlerin Anlamını Çok İyi Bilen Tek Kişi Yani Hala Aklıma Gelince Duvara Bakıp Geriniyorum.

Hadi Siz de Anlatın! :D

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Geçende minecraft oyniyordum elmas setle lava düsmüstüm ne zaman hatirlasam kafami duvara vuruyorum:D

ProfKİm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Şu 1tllik pc toplama videosunda bilgisayar benim eski laptopumdan iyiydi (laptop eski bişey değil 4 yıllık ne fln).

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Hiçbir yerde anlatmadığım, her hatırladığımda utancımdan yerin dibine girdiğim olay:

10-11 yaşlarındayken amcamla bayram namazına gittik, namazı kıldık, çıkarken amcam, namaz sonrası cemaate dağıtılan diktörgen şeklinde kutularda paketlenmiş ikramlardan aldı. Eve giderken, (nedense kimseye sormadım)paketin neye benzediğini,içinde ne olduğu bulmaya çalıştım, daha sonra hipermarketlerde , kasa kenarlarında satılan o uzun isimli ürün geldi :D. Eve geldik, amcam çocuklarına kutudaki lokumları verdi. Annem dönüp sen niye almadın dedi. Verdiğim muhteşem cevap:
-Anne ben onları "prezesyon" sanmıştım.

Neden anlattım bilmiyorum.
Olsun, belki ders çıkarılacak bir şey vardır.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Benim çok var hangi birini anlatım şaşırdım kaldım..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buldum.. birkere çok kötü kafa ustu düştüm kafam çatlıyor içindeki bilgiler birbirine girdi adımı soruyorlar adımı hatırlamıyorum ama çok komik şeyler saçmalamışım oyunla ilgili şeyler demisim.. kendime gelince kardeşlerim anlatınca gül gül öldüm... abi diyolar ALLAH aşkına sen bir daha düşme sarhoş dan beterdin..???

Son düzenleme:

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Babam PC yi alırken istediğin tüm oyunları yüklersin dedi.Sonradan internetin kotalı olduğunu hatırlattığımda yakında yeni internet alırız dedi.Şimdi oynadığım oyunların en fazla boyutu 80mb.Allahım sen bana sabır ver.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Bende bir rat yaptım çıkardım işte bir tane kurban geldi bakıyorum dosyalarına Python doküman c# doküman gibi dosyalar var ilk sonra Python dokumana girdim PDF çıktı bende çıktım projeler vardı girdim bir Python prjesinin koduna bakıyorum en üst satırda

#yapimci defacerGLD vardı kendi virüsü mü kendim açmışım ???

Benim çok var hangi birini anlatım şaşırdım kaldım..

Buldum.. birkere çok kötü kafa ustu düştüm kafam çatlıyor içindeki bilgiler birbirine girdi adımı soruyorlar adımı hatırlamıyorum ama çok komik şeyler saçmalamışım oyunla ilgili şeyler demisim.. kendime gelince kardeşlerim anlatınca gül gül öldüm... abi diyolar ALLAH aşkına sen bir daha düşme sarhoş dan beterdin..???
Hönkürdüm ?

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Bende Komşunun Televizyonunu Kırmıştım Komşu Çocuğuna Suç Attım Ailece Çocuğu Dövdüler Bende Gülerek İzledim :/

Son mesajlar