Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

Bu konuyu okuyanlar

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
T---n----/s-s---
Gigapattım sırf bazı kişiler ve yönetim yüzünden bıraktım buraya geçtim

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,806
Technpat.net

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Doğru ya ben ona soruyorum o bana soruyor

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Kullanım zorluğundan dolayı ismini vermek istemediğim ama, katı kuralları olan bir Türk forumu, karışıktır kendisi ve cümleye sırf küçük harf ile başladığın için ban yersin, acaba hangisi "t----opa" :)

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Shiftdelete.net cleldkldld

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,559
vm.tiktok.com

Son düzenleme:

maykraft

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
48
Technopat sosyal. Oradan geldim. O forumdan daha kanserini görmedim. Bir gün konu açıp içimi dökmek istiyorum.
Ulan bende technopattan çıktım fark ettimki cehennemdeymişim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat.net/sosyal çok kanser bir forum cümleye büyük harfle başlamadınız diye ban atıyorlar doğru düzgün sorunuza yanıt veren yok

alitility

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Technopat sosyal. Oradan geldim. O forumdan daha kanserini görmedim. Bir gün konu açıp içimi dökmek istiyorum.
Evet bende ordan geldim, içimi döktüm tacize uğrama anılarımı anlattım ve üstün zekalı mod keyfine göre troll diyip 1 yıllık ban attı, tp gözümde bitmiştir, modlarda gözümde zekasızdır.

maykraft

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
48
Sosyal'de kuralları okumayıp, sonra da çiğneyip ceza yediğinizde SDN'ye kaçıp ağlamayın lütfen.
Bak kardeş ben kuralları gayette güzel okudum ve kuralları aşırı katı bir soru sordum ve en ufak şeyi yanlış yaptım diye ban yedim cevaplara yanıt veremedim üstüne üstük yanlış kişiyi çözüm olarak işaretlediler ben o kadar technopatta takıldım burda boş laf yapmıyorum.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Bak kardeş ben kuralları gayette güzel okudum
Kuralları okuduysan nasıl çiğniyorsun?
ve kuralları aşırı katı
Hayır, değil.
bir soru sordum ve en ufak şeyi yanlış yaptım diye ban yedim cevaplara yanıt veremedim
İrisi ufağı yok yanlışın, kural var ve uymak zorundasın.
üstüne üstük yanlış kişiyi çözüm olarak işaretlediler
Doğru mesajı çözüm olarak raporlayabilirsin, rapor seçeneklerinde "Çözüm" var.
ben o kadar technopatta takıldım burda boş laf yapmıyorum.
Ben senden daha fazla Sosyal'de takıldım, ve gördüğüm kadarıyla boş laf yapıyorsun.

Bazı kurallar var ve uymak zorundasınız, kurallara uymayıp ceza yediğinizde ağlamayın lütfen.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kuralları okuduysan nasıl çiğniyorsun?

Hayır, değil.

İrisi ufağı yok yanlışın, kural var ve uymak zorundasın.

Doğru mesajı çözüm olarak raporlayabilirsin, rapor seçeneklerinde "Çözüm" var.

Ben senden daha fazla Sosyal'de takıldım, ve gördüğüm kadarıyla boş laf yapıyorsun.

Bazı kurallar var ve uymak zorundasınız, kurallara uymayıp ceza yediğinizde ağlamayın lütfen.

Sen buraya baltaşpat savunmaya mı geldin acaba? Amacın ne? O forumu savunanın net aklıyla arası yoktur.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Sen buraya baltaşpat savunmaya mı geldin acaba? Amacın ne? O forumu savunanın net aklıyla arası yoktur.
Neredeyse 1,5 yıldır üyeyim hatta kayıt olduğum ilk forum SDN ama buraya TP savunmaya gelmiş oluyorum. O foruma laf atanlardan nefret ediyorum, kuralları okumuyorlar, çiğniyorlar ve ceza yediklerinde de ağlıyorlar.

maykraft

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
48
Neredeyse 1,5 yıldır üyeyim hatta kayıt olduğum ilk forum SDN ama buraya TP savunmaya gelmiş oluyorum. O foruma laf atanlardan nefret ediyorum, kuralları okumuyorlar, çiğniyorlar ve ceza yediklerinde de ağlıyorlar.
Ciddi misin? Ben kör değilim herhalde kuralları gayette okudum fakat bu kuralların katı olduğunu değiştirmez cidden bir forum sitesinde sıkı kuralların olması pek iyi değil sadece cümleye büyük harfle başlamadığın için bütün özelliklerini kısıtlıyorlar ve rapor seçeneklerinde çözüm var demişsin raporlamama rağmen değiştirmediler çözümü bari çözüm işaretleme şeyini kısıtlamasalar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve kuralları nasıl çiğniyorsun demişsin klavyeden yanlış tuşa bassan bile kısıtlıyorlar.