Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

Bu konuyu okuyanlar

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Technopat sosyal. Oradan geldim. O forumdan daha kanserini görmedim. Bir gün konu açıp içimi dökmek istiyorum.
Hangimizin yok ki ? Yararlı olurum birşeyler katarım diye üye olmuştum çok önceden. Hackintosh ile ilgili rehberler hazırlamayı düşünüyordum. Sonra herşeye ceza zırt ceza mırt ceza ??. Sanki hitlerin sitesi. Neinn neinn ???.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hangimizin yok ki ? Yararlı olurum birşeyler katarım diye üye olmuştum çok önceden. Hackintosh ile ilgili rehberler hazırlamayı düşünüyordum. Sonra herşeye ceza zırt ceza mırt ceza ??. Sanki hitlerin sitesi. Neinn neinn ???.
Evet öyle. ??
Ss_güngör_remastered.png
Adolf_baltas.png

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Terör desteğini bilmem de, multi hesaptan ban yemesi gerekir zaten.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Yazım kurallarına bir şey demiyorum. Moderatörleri eleştirmek kesinlikle yasak. Mikail Fidan ve Recep Baltaş aşırı gıcık, egoist, her konuda haklı olduğunu düşünen insanlar. Yapıcı eleştiriyi bile kaldıramıyorlar.
İşte biraz kendini beğenmişlik de var. Mesela bazı konulara müdahale etmiyorlar. Pek takmıyorlar kişileri. Bir ara sdn programı appstore da kalkmıştı bir sorun olmuştu. Hakkı abiye instagramdan yazdım dedim sanırım sıkıntı var. Hemen geri dönüş yaptı düzeltilecek diye. Mesela cevap vermeyebilirdi de. Ki o kadar da meşgul olan bir insan. Mesut Çevikle de YouTube dan bir konu üzerine tartıştık yorum yaptım. Gayet iyi herkese cevap veriyor. Herkes bir değil yani.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
İşte biraz kendini beğenmişlik de var. Mesela bazı konulara müdahale etmiyorlar. Pek takmıyorlar kişileri. Bir ara sdn programı appstore da kalkmıştı bir sorun olmuştu. Hakkı abiye instagramdan yazdım dedim sanırım sıkıntı var. Hemen geri dönüş yaptı düzeltilecek diye. Mesela cevap vermeyebilirdi de. Ki o kadar da meşgul olan bir insan. Mesut Çevikle de YouTube dan bir konu üzerine tartıştık yorum yaptım. Gayet iyi herkese cevap veriyor. Herkes bir değil yani.
Hakkı abi gerçekten Instagram'la çok ilgileniyor. Bana da cevap veriyor hep. Suçunu kabul etmeme gibi bir sorunu Recep Baltaş'ın. Bir sürü ss var ama üşeniyorum. Bir gün konu açarsam kesin paylaşırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide şöyle düşünelim. sebepsiz bir şekilde ban yiyorsun ve hiçbir şekilde itiraz hakkın yok ama yeni hesap açıp kendini savununca multi mi oluyor?
Ben bu hesabının diğer hesabını kaybedince açtığını daha sonra o hesabı bulduğunu sanmıştım. Yani yazından öyle anlaşılıyor bana göre. O zaman bir şey diyemem. Moderatörler cevap vermeli konuya.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
T********.net. Daha kanseri olabilir mi? Sanmıyorum. Eleştiriyi kaldıramıyorlar, modlar kendi egosunu tatmin ediyor, ceza konusu açtıktan sonra hazır cevaplarla konuyu kilitliyorlar :) Eski üyeler bile şikayetçi :) Ne olursa olsun, herkes şartsız moderatörü savunuyor. Meraklısına:

[URL unfurl="true"]https://www.technopat.net/sosyal/konu/akil-almaz-uyari.1041754[/URL][/ISPOILER] [ISPOILER][URL unfurl="true"]https://www.technopat.net/sosyal/konu/oenceki-konumun-kilitlenmesi-sonrasi-cevap.1084217/[/URL]