Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Bütün haber sitelerinden nefret ediyorum. Hepsi Clickbait yapan, galeri şeklinde 40 resim koyup en sona bilgiyi saklayan siteler. Yok mu ZeroTimeWaste gibi bir proje?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Yazım konusunda sıkıntı yaşamıyorum ben. Moderatörler berbat ötesi, egoist, saçma salak tipler.
Bir çok üyesi de böyle. Hatta ben, bunların işine gelmeyen herhangi bir konuda, moderatörler ile üyeler DC'de toplanıp, konuya saldırdıklarını düşünüyorum.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Birincisi yanlış anlama; ama ben "kanka" gibi kelimeleri sevmiyorum, tarzım değil.
İkincisi ise madem bu sitenin yapımı bitmemiş, o zaman bu haliyle halka arz edilmemeliydi.
Bir sürü Cyberpunk 2077'i hatası olduğu yayınladılar. Sevenler ve gereksizce bayılanlar oldu (ki Cyberpunk 2077'i bitirdim, rezalet oyundur). Aynı şekilde bu projeye de saygı duyulmadır.

Daha yeni bir şeydir. 1 Ocak'ta açılması da mantıklı. Yeni yıl.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sözleşmelerin BluTV ye yönlendirdiğini bilmiyorsun sanırım.
Nasıl bir bilgi biliyorsun ona lafım yok. Senin yazından ki alaycı küçümsemeden yola çıkarak bunu dedim.
Yoksa akıldan ve sanattan geçen yolu çoktan yaktık bu ülkede.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Bir sürü Cyberpunk 2077'i hatası olduğu yayınladılar. Sevenler ve gereksizce bayılanlar oldu (ki Cyberpunk 2077'i bitirdim, rezalet oyundur). Aynı şekilde bu projeye de saygı duyulmadır.

Daha yeni bir şeydir. 1 Ocak'ta açılması da mantıklı. Yeni yıl.
Ben Cyberpunk 2077 eleştirimi bu forumda yapmıştım zaten. Kesinlikle abartıldığı kadar kaliteli değil. Keşke Deus Ex'in yeni sürümü çıksa da oynasam.

TrugeDrop

Doçent
Reaksiyon puanı
288