Hergün soruyorum kendime

Bu konuyu okuyanlar

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Hergün soruyorum kendime nezaman,geçecek bu halim
nezaman babamın istediği kişi olacağım
Hergün mani geçirirken söz veriyorum kendime düzeleceğim artık diye olmuyor başaramıyorum ölmek istiyorum bazen yaşananlar canımı sıkıyor bilmiyorum
HERGÜN ALLAH BÜYÜKTÜR DİYORUM

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Herkesin sıkıntıları var. Ama mücadele ediyoruz. Pes etmenin anlamı yok. Kolay iş pes etmektir. Babanın istediği gibi biri olmak zorunda değilsin. Bir yol çiz kendine ama doğru emin adımlarla ilerle. Herkes istediğini elde edemiyor. Bu da hayatı değerli kılan şeylerden tabi anlayana.

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Sen benim yan çarım mısın acaba?... Sözlerin hep aşırı tanıdık geliyor.Allah büyük elbette.Buna içten inanmak gerek.O sıkıntıların çaresi,devası O'nda.
Evet belkide tanıyosundur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkesin sıkıntıları var. Ama mücadele ediyoruz. Pes etmenin anlamı yok. Kolay iş pes etmektir. Babanın istediği gibi biri olmak zorunda değilsin. Bir yol çiz kendine ama doğru emin adımlarla ilerle. Herkes istediğini elde edemiyor. Bu da hayatı değerli kılan şeylerden tabi anlayana.
Çok zorlanıyorum mesela ben iyi davranıyorum etrafımda bazıları fırsat kolluyor sürekli iş çeviriyorlar gerçekten doğru yolda olanın işi zor bu hayatta

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Hergün soruyorum kendime nezaman,geçecek bu halim
nezaman babamın istediği kişi olacağım
Hergün mani geçirirken söz veriyorum kendime düzeleceğim artık diye olmuyor başaramıyorum ölmek istiyorum bazen yaşananlar canımı sıkıyor bilmiyorum
HERGÜN ALLAH BÜYÜKTÜR DİYORUM
Babanın istediği kişi olmaksa konu ben en iyisi gidim burdan babamla aram hiç Iyi değil çünkü yaklaşık 3-4 senedir.

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Benzer düşünceleri paylaşıyoruz. Ben, ailemi hak ettiğimi, onlara layık olmadığımı kendi kendime söylüyorum. Bazen onları üzebilecek ama benim için de mutlu bir son olacağını düşündüğüm şeyleri şaka ile karışık söylüyorum.
Çıkmazda gibi hissediyorum, umarım en hayırlı yolu kısa zamanda bulurum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
En onemli kural. Babanin istedigi kisi degil kendin ol.
Ebeveynlerimizle farkli kafa yapisinda olma sebeplerimizden en onemliside yaş.
Yani onlarda ergenlikte buhranlar atlatti.
Onlarda çobanlik mi ciftcilik mi diye is secme ihtiyaci duydu.
Suan yaslari ilerlediginden bizlerden farklilar. Yani eski hatalarini yapmiyorlar.
Hayati cok takiyorsunuz. Kendiniz olun, özgür olun, dalganiza bakin.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bazen bende babam yüzünden böyle diyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Çok zorlanıyorum mesela ben iyi davranıyorum etrafımda bazıları fırsat kolluyor sürekli iş çeviriyorlar gerçekten doğru yolda olanın işi zor bu hayatta
Hayat öyle mücadelelerle dolu. Sabır çok önemli. Zaten herşey boş. Ne olursa olsun düzgün yaşamalı. Ömür kısa.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ölmek hiç bir şeye çare değildir.Sabırlı olursan bir gün iyi birisi olursun.Hayattan sıkılmakta iyi değildir.Ne kadar kötü şey olursa olsun sen iyi olmaya çalış.

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Sabırlıyımda insanlar iyiliği enayilik sanıyo keriz yerine koyuyorlar beni bazıları fakat iyi niyetimden vazgeçmem artık evet kendime has düşüncelerim var tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölmek hiç bir şeye çare değildir.Sabırlı olursan bir gün iyi birisi olursun.Hayattan sıkılmakta iyi değildir.Ne kadar kötü şey olursa olsun sen iyi olmaya çalış.
Ölmek bence iyi fakat amelin iyiyse ölümden korkmuyorum da amelimden korkuyorum

Son düzenleme: