Her yerden dosyalarımı almak

ByBerk

Profesör
Merhaba arkadaşlar

Ben pek yazılım işinden anlamam daha çok donanım biliyorum öncelikle sölim açık konuşursanız daha iyi yani.ve konu doğru yerdemi bilmiyorum yanlışsa özür dilerim

Benim istediğim olay işte pc de bulanan dosya oyun programları bir yere atıp herhangi bir yerden net üzerinden şifre ile girip indirmek istiyorum nasıl olur bi yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler.

ByBerk

Profesör
yalnız kapasite az ve indirme hızları kaçdır biliyormusun veya daha yüksek ücretsiz kapasite olansite varmı

ByBerk

Profesör
gönderdiklerize bakcam ama skydrive 7gb gösteriyo 2005 msn si ya olmadı 10 tane msn açarımda hızı nasıl onu merak ediyorum ve dosyalar uçmasın zamanla

ByBerk

Profesör
şuan 15gb 4 shared 7 gb msn birde google yapcam teşekkürler herkese peki sizce hangisi hızlı ve güvenli

muratflash

Rektör
Yeter ya zaten önemli birşey yok bazı crack serial ve word belgelerim var zaten :)
Ben 4shared kullanıyorum gerçekten kullanışlı.. 15gb alan sonra 50gb box.net var 5 adet hotmail adresimde 25gb skydrive var ve google drive var vede Dropbox var 8gb Allaha şükür idare ediyoruz..:D

re13el

Dekan
Ben 4shared kullanıyorum gerçekten kullanışlı.. 15gb alan sonra 50gb box.net var 5 adet hotmail adresimde 25gb skydrive var ve google drive var vede Dropbox var 8gb Allaha şükür idare ediyoruz..:D
Bana mediafire kolay geldi hemen tıklayıp indiriyom :) 4shared nasıl süre bekletiyomu.
Şimdi baktımda ttnetten yasaklı :) anca eve gidince açabilirim onu. diğer hesaaplar bendede var zaten :)