Her yeni gelene FORUM KURALLARI önerisi yapmak

Bu konuyu okuyanlar

czbeder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıkıcı ve nefret bir konu. Bugün üye oldum bu konu ile ilgili en az 10 tane yorum aldım..:closedeyes: Hemde hepsi mod veya eski üyelerde değil henüz (benim gibi) üyecik olan arkadaşlarımız bile yeni gelenlere "hoş geldin forum kurallarını oku" gibi ibarelerde bulunmasını sevmedim.. Zaten forumun en üst kısmında yeteri büyüklükte yazıyor "forum kuralları" diye.. Düşünceleriniz neler bilmiyorum arkadaşlar yorum atıp bildirirseniz sevinirim ..

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
5 yıldır üyeyim, hala okumadım :p

czbeder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 yıldır üyeyim, hala okumadım :p

Ya zaten bu forumlar hazır şablon üzerine kurulu .. Ve hemen hemen her forumun kuralları ortaktır.. Burada kuraldan daha önemli olan birşey varsa o da kendini bilmektir bence.. Herkes kendini bildikten sonra zaten kurallara uyulmuş olacaktır..

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kim okuyacak forum kurallarını :=) tüm kurallar 3 aşşagı 5 yukarı aynı şeyi der : Adam ol, delikanlı ol, adabına uygun davran ve ek olarak uygun yere uygun konuyu aç ;)
gerisi teferruat..

Bu arada hoşgeldin ;)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Aynen kurallarımız zaten genel etik kurallar çerçevesinde, ekstra bir şey istenmiyor, kendini bilenler için sorun yok ama İnternet aleminde siz de hak verirsiniz ki bu dereceye sahip kişi sayısı biraz az, çoğu da burada zaten ;)

czbeder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoş bulduk :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen kurallarımız zaten genel etik kurallar çerçevesinde, ekstra bir şey istenmiyor, kendini bilenler için sorun yok ama İnternet aleminde siz de hak verirsiniz ki bu dereceye sahip kişi sayısı biraz az, çoğu da burada zaten ;)

Mod. geldiyse söylenecek laf kalmamıştır :) Teşekkür ederiz üstat :)

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kim okuyacak forum kurallarını :=) tüm kurallar 3 aşşagı 5 yukarı aynı şeyi der : Adam ol, delikanlı ol, adabına uygun davran ve ek olarak uygun yere uygun konuyu aç ;)
gerisi teferruat..
Bu arada hoşgeldin ;)

Teferruat dediğim kısımdan vazgeçtim düzeltiyorum [MENTION=334220]czbeder[/MENTION] sen aç tüm kuralları satır satır oku yoksa sabaha kadar tüm eski yeni demeden "selam"lama konularına yazıp çaktırmadan mesaj kasıp duracaksın :=) sonun hiç hayra alamet değil :=)))

czbeder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teferruat dediğim kısımdan vazgeçtim düzeltiyorum @czbeder sen aç tüm kuralları satır satır oku yoksa sabaha kadar tüm eski yeni demeden "selam"lama konularına yazıp çaktırmadan mesaj kasıp duracaksın :=) sonun hiç hayra alamet değil :=)))

Mesaj kasmak değil amacım aktifliği sağlamak , eski konular diye çöpe mi atalım ? Bundan bir ay sonra bu konuda eski olacak .. Yanlış bir tespit bence ama yine de fikrini beyan ettiğin için teşekkürler :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Kurallarımız çoğu forumdan farklı. Sadece küfür etmeyin vs. değil...

Ayrıca açılan konuda bir ihlal yapılmamışsa %90 oranında kuralları okuyun denmiyor.

Mesela ilginç bir kuralımız var. Konu başlıklarının ilk harfi büyük olmak zorunda :)

Mr.ßahadır®

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kurallarımız çoğu forumdan farklı. Sadece küfür etmeyin vs. değil...

Ayrıca açılan konuda bir ihlal yapılmamışsa %90 oranında kuralları okuyun denmiyor.

Mesela ilginç bir kuralımız var. Konu başlıklarının ilk harfi büyük olmak zorunda :)

SDN Forum farkı...:)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Görüyorum ki aradan geçen 7 yılda hala bir şey değişmemiş. Okumamakta ısrarcıyız.