Hepsiburada’dan büyük indirim(!)

ahm@

Profesör
Günlerdir hepsiburada’da 69.90₺’ye satılan Spigen 10000 mah’lik Powerbank Kat Kat Fırsat kapsamında 68.90₺’ye düşmüş. Mükemmel indirim Hepsiburada ??

Ekli dosyalar

• 49A50181-C94E-4418-AB71-4B764B95AE0C.jpeg
    49A50181-C94E-4418-AB71-4B764B95AE0C.jpeg
    84.8 KB · Görüntüleme: 198

well tube

Doçent
1 lira da olsa inmiş en azından. Benim indirimden önce favorilere eklediğim ürünlerden; şuan en iyi fiyatta olanı, eklediğim zamandan 30 lira pahalı. Milleti kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar ve çok sinir bozucu.

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Bence alınabilir, gayet güzel bir indirim olmuş. Bu tarz ürünleri biraz takip etmek gerekiyor. İndirim adı altında dediğiniz gibi bazı ürünlerin fiyatlarını çıkartabiliyorlar. Ancak ufak bir araştırma ile gerçek fiyatını öğrenme şansınız mevcut.

ahm@

Profesör
Bence alınabilir, gayet güzel bir indirim olmuş. Bu tarz ürünleri biraz takip etmek gerekiyor. İndirim adı altında dediğiniz gibi bazı ürünlerin fiyatlarını çıkartabiliyorlar. Ancak ufak bir araştırma ile gerçek fiyatını öğrenme şansınız mevcut.

benim demek istediğim günlerdir 69.90 olan bir ürünü çok düşürmüş gibi kat kat fırsatta 68.90’a satmaları

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
benim demek istediğim günlerdir 69.90 olan bir ürünü çok düşürmüş gibi kat kat fırsatta 68.90’a satmaları
Orası tamamen tartışılır, gerçek fiyatına bakmak lazım. Bana da gına geldi artık reklamlarından ve sürekli olarak mail göndermelerinden. :cool:

Lazzz

Rektör
Günlerdir hepsiburada’da 69.90₺’ye satılan Spigen 10000 mah’lik Powerbank Kat Kat Fırsat kapsamında 68.90₺’ye düşmüş. Mükemmel indirim Hepsiburada ??
Zaten o fiyata satılıyordu. Saha doğrusu kendi çağında indirim yapıp o fiyatlara satıyordu. Bir çok kere denk geldim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiye kadar takip ettiğim kadarı ile indirim değil bindirim hepsiburada :)
Katılıyorum, fiyatları durmadan takip edersen anlıyorsun yoksa tırışka

ahm@

Profesör
Zaten o fiyata satılıyordu. Saha doğrusu kendi çağında indirim yapıp o fiyatlara satıyordu. Bir çok kere denk geldim.

iPhone 11 güzel düştü migrosta o da zaten millet çullandı üstüne hemen

Allah'ın Kulu

Profesör

Çoğu ürünlerde var, söylediğin mantıklı.

Son mesajlar