Hepsiburada'dan Alınan Telefonun Knox Sayacı 1 Olark Geldi

Bu konuyu okuyanlar

Selim Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyle bir mesj geldi napiyim. Ne yapmaliyim?
Screenshot_2016-08-03-22-12-23.png

Selim Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesabım siparişler menüsünde işlemleri takip edebilirsin.

Sen cihazı hepsinırsdaya bildirerek kod alıp gönderdin mi?
Daha gondermedim fakat gondericem kargoya vericem sizce iade yaparlar mi ? 14 gunu gecti cunku fakat maduruz.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Hepsiburada.com gibi sitelerden alışveriş yapmayın.Gidin teknoloji mağazalarından ihtiyacınızı giderin ileride başınız ağrımasın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hepsiburada.com gibi sitelerden alışveriş yapmayın.Gidin teknoloji mağazalarından ihtiyacınızı giderin ileride başınız ağrımasın.
Benim başım ağrımadı dostum. Cihazımı iade aldılar, ayrıyetten 1 ay sonra yeni bir telefon siparişi verdim. Samsung a5 2016 dist cihazı, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Şuana kadar Hepsiburada beni hiç üzmedi.

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ps3 konsolu satın almıştım konsol çin malı çıktı.Müşteri hizmetlerini aradık geri dönüş yapmadılar ve ürün elimizde kaldı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ps3 konsolu satın almıştım konsol çin malı çıktı.Müşteri hizmetlerini aradık geri dönüş yapmadılar ve ürün elimizde kaldı.
Ps3 un Çin malı olanı mı varmış? Ben bugüne kadar piyasada hiç görmedim. Ps3 kullanmış bitişi olarak bunu söylüyorum.

Neyse konuyu sapıtmayin.

Yetkili arkadaş konuyu kilitlerse sevinirim.

Selim Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu ile ilgili yeni konu açtım yardımcı olursanız sevinirim.

Reaksiyon puanı
1
Evet an itibari ile aynı sorunu yaşamış bulunuyorum iade işlemleri için verdikleri kargo numarasından kargoladım . Ürün ellerine ulaşmış ve kolay iade menüsünde 'İade Alındı' yazıyor fakat arayıp sorduğumda kargodan iade alındı şuanda işlemler gerçekleştiriyor herhangi bir kesinlik yok denildi . Ben yeniden sert bir dille ürünün ayıplı mal statüsünde olduğunu kesinlikle iade almalarını tarafıma yeniden kargoladıklarında almayacağımı gerekirse tüketici hakem heyetine kadar konuyu taşıyıp haklarımdan sonuna kadar yararlanacağımı söyledim . Beklemedeyim inşallah durum lehime sonuçlanır. Öğrenci olmasam ve gerçekten uğraşıp masraf edebilecek durumda olsam dava dahi açacağım bu konuda çünkü 1 haftadır elimde sadece sim kartım aktif durumda olsun diye kullandığım çok kötü bir cihaz var.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
iki s geri alıcaklar yenilenmiş telefon satmışlar gibi bir durum...

Reaksiyon puanı
1
Kim bilir benden aldıkları ürünü hangi garibana , knox sayacından anlamayan birine gönderecekler? Bu telefon çöpe atılmayacak sonuçta..

Reaksiyon puanı
1
Knox sayacı android 4.2 sürümünden sonra sıfırlanmıyor sadece telefona yeni bir stack romla sayacını sıfırlar daha sonra knoxtan anlamayan birine satarlar

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Knox sayacı android 4.2 sürümünden sonra sıfırlanmıyor sadece telefona yeni bir stack romla sayacını sıfırlar daha sonra knoxtan anlamayan birine satarlar
Sen knox sayaci ne biliyor musun???

Knox sayaci dedigimiz sey android surumunden bagimsiz bir seydir bunu guncelleyemezsin hicbir sey yapamazsin sebebi isi bios gibi dusun anakarttaki ayri bir bolumde bulunmasidir...

Bazı dahi insanlar bu sayaci note 3 ve alt modellerde sifirlamayi basardilar malesef knox sayaci ondan sonraki surunlerde sifirlanamadi.

Reaksiyon puanı
1
Ben farklı bişey mi demişim yoksa anlamakta problem yaşayan sen misin? 4.2 sürümünden sonra knoxun sıfırlanmadığını zaten söyledim. Benim orda sıfırlayacakları şey telefonun sayacı yani kaç saattir açık olduğunu gösteren sayaçtan bahsettim. Kendi kendine öğretmencilik oynamışsın gerek yok neyin ne olduğunu biliyorum.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Ben farklı bişey mi demişim yoksa anlamakta problem yaşayan sen misin? 4.2 sürümünden sonra knoxun sıfırlanmadığını zaten söyledim. Benim orda sıfırlayacakları şey telefonun sayacı yani kaç saattir açık olduğunu gösteren sayaçtan bahsettim. Kendi kendine öğretmencilik oynamışsın gerek yok neyin ne olduğunu biliyorum.
Konunun basligina bakip ardinda konusulanlara bakarsak knox sayaci denen seyin saat sayaci deyilde guvenlik sayaci anlasilacagi malum

Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım düzgün taraftan kalkmamışsınız heralde bakın ben olayı size bir daha üşenmeden yazayım düzgün bir zamanda okuyun umarım anlarsınız. Ben c9 pro yu hepsiburada dan aldım telefonu incelerken s health e girmediğini belli uayrılar verdiği daha sonradan yazılımsal müdehale olduğunu düşünerek dowload modda baktım ve knox sayacının 1 olduğunu gördüm. Daha sonra iade ettim ve burada da aynen şöyle yazdım ;
Ürünü mü çok şükür iade ettim kim bilir benim kullanılmış ürünümü knox sayacından anlamayan gariban birine sıfır diye satarlar diye sitemde bulundum. Siz burdan nerelere vardınız onu anlayamadım . Benim kastetdiğim şey adamlar hard reset ile stack romlarla sadece saat sayacını sıfırlıyorlar. Ürünü yeniden alan insanlar anlamasın diye knoxun zaten sıfırlanmadığını belirttim. Hala bana yok knox sayacı denilen şey saat sayacı değil gibi şeyler söylüyorsunuz.