Soru Hepsiburada'dan alınan telefon çakma çıkar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Luna05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsiburada'dan telefon aldım fakat satıcılar arasında Hepsiburada olmadığı için ben de en uygun satıcıyı seçip telefonu aldım. Telefonun çakma, kullanılmış ya da bozuk gelme ihtimali var mı? Olası durumda haklarım neler internette benzer durumlarla karşılaşan kişiler kutuyu açtıkları için iade ve değişim talebinden yararlanamadıklarını sadece garanti ile servise gönderebildiklerini yazmışlar. Telefonun kutusunu açmadan nasıl bileceğim telefonun çakma mı bozuk mu olduğunu? Samsung Galaxy S22 1 yıl Samsung Türkiye garantili telefon aldım.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
1 yıl samsung türkiye garantisi olmaz. Yenilenmiş telefon alma ihtimalin var. Link atsana

Luna05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517

pardon sanırsam 1 yıl olduğu yazmıyormuş Google'da genel arama yaparken gözüme çarpmıştı.
Problem olacağını düşünmüyorum. Orjinal ürün ve satıcıların puanları da güzel. Çakma, kullanılmış vs ürün gelirse kutunun jelatini açılmış ürün içinden çıkmış olur. Kapalı kutu gelmesi gerekiyor o yüzden imei sorgulaması yapmanız yeterli. Kutunun üstünden sorgularsınız. Problem yoksa kutuyu açıp kullanırsınız.