Hepsiburada Vs Trendyol

Bu konuyu okuyanlar

egle

Doçent
Özel başlık
sıkıldım:( :(
hepsiburadayı daha çok tercih ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha bide unutmadan anket aypsanız daha iyi olur

wolfvo

Profesör
Özel başlık
Kara kara düşünüyor.
Trendyol mu yoksa Hepsiburada mi

Fiyat farkı istemiyorum hangisi daha güvenilir
Trendyol daha çok manipüle ve etkilemede ön sırada gibi.Reklam,indirimler vesaire vesaire daha çok ön plana çıkıyor.
Hepsiburadayı bilmiyorum.(Bilgi verirseniz pek bahtiyar olurum.)

Berk

哈勒普
İçerik Ekibi
Özel başlık
tarih tekerrür
İkisinde de sorunlar yaşadım ama ikisinden birini seçmem gerekirse "hepsiburada" olur.

Onun dışında Türkiye'de en iyi alışveriş sitesinin "amazon.com.tr" olduğunu düşünüyorum.

egle

Doçent
Özel başlık
sıkıldım:( :(
Zaten telefonlar,televizyonlar bilgisayarlar dinleniyor.Şuan bir şey istediğini söylesen.Çatttt!!! bak reklam veriyorlar onun hakkında.O yüzden Pek zor değil gibi.
yinede reklam bu zaten daha bunun bizim görmdeğimiz tarafı filan var yani o reklamda ki konuşan abimiz fln
Mesaj otomatik birleştirildi:

o görünteliri tasarlayan seslendirmen ıvırı zıvırı işde

sadece amazon ve hepsiburada kullanıyorum. amazon satıcı olarak 3. parti değil amazonun kendisinden alıyorum. hepsiburada aynı şekilde satıcı olarak 3. parti değil hepsiburadanın kendisininden alıyorum. bu zamana kadar sorun yaşamadım. ayrıca hepsiburada üzerinden satın aldığım 300 liralık elektronik ürünü açıp kullanıp 2 gün sonra iade ettim paramı hemen hesabıma yatırdılar. geri iadede sorun yaşamadım. dün iphone 11 satın aldım hepsiburada üzerinden sorunsuz geldi

JawBone

Doçent
Özel başlık
Dragonborn
Trendyola şikayet talebi oluşturuyorum kısa sürede çözeceğiz diyorlar. 4 gün sonra gelecek dediği kargodan haberleri yoktu. UPS sitede farklı şehir yazıyor. Arıyorum teslim şubede diyor. Trendyola haber veriyorum çıkış şubesinde diyor. Hangisine inanacağımı şaşırdım. 5. gün akşam teslim aldım. Hepsiburada'dan yaptığım alışverişlerde max 3. gün teslim ediliyordu ve genelde Aras kargo kullanıyorlar. Hiç müşteri hizmetlerini aramam gereken bir durum olmadı.

Harnapazade

Profesör
Hepsiburada'yı kategorilendirme konusunda şu an hiç bir alışveriş sitesi geçemez çok başarılı aradığınız ürünü bulmak çok kolay ama iş satın almaya geldiğinde Trendyol yada n11'den sipariş geçiyorum son çare de gittigidiyor :)

Akagi

Asistan
Özel başlık
Biri beni öldürsün
İki siteden de herhangi bir sorun yaşamadım aralarında pek fark yok gibi zaten ama hepsi buradayı tercih ederim.

Aslantaş

Öğrenci
Güven olarak ikisi de sıkıntısız. Tendyol da olumsuz yorumlar yayınlanmıyor , ürün özellikleri çok kısıtlı, taksit seçenekleri yine direk göremezsiniz... hb bu konularda çok daha kullanışlı....

TeknoLocks

Asistan
Özel başlık
iştegeldikgidiyoruz
trendyolun pazar yeri ve müşteri desteği berbat ikisi birbirine yönelendiriyor ancak hepsiburadanın kendi sattığı ürünleri alırsanız böyle bir sorun olmaz
tavsiyem:
10-50 tl arası ürünleri trendyol
50-200tl arası ürünleri hepsiburada
200-1000 arası ürünleri amazon
1000-... tl arası ürünleri amazon&hepsiburada(kendi sattığı ürünler)

SDN Son Haberler

Son mesajlar