Hepsiburada Tarihçesi & Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

BHA

SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE...
Emektar
Katılım
16 Ara 2015
Mesajlar
1,809
Reaksiyon puanı
2,144
Puanları
113
0


Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Hepsiburada, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

1998 yılında ilk tohumları atılan platform, 2001 yılında Hepsiburada markasıyla Doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Hepsiburada, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Hepsiburada; 2001 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Hepsiburada, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Hanzade Doğan Boyner’in vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Hepsiburada, bugün yaklaşık 40 kategoride, onlarca milyon ürün çeşidiyle aylık 100 milyondan fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Hepsiburada, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle her geçen gün taçlandırmaya devam eden Hepsiburada, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.​
 

Allah'ın Kulu

Profesör
Katılım
25 Mar 2019
Mesajlar
4,223
Reaksiyon puanı
7,143
Puanları
113
Ben hiç tavsiye etmiyorum. Çünkü sorumsuzluk yaptılar, satın aldığım ürünü 1-2 haftada gönderdiler ve servis talebi açtığım zaman hiç bakmadılar.
 

EFI Shell

Rektör
Katılım
9 Ağu 2018
Mesajlar
16,076
Çözümler
4
Reaksiyon puanı
16,770
Puanları
113
Yaş
16
4 senedir aktif alışveriş yapıyorum. Tavsiyem başka sitelere yönelin. Promosyon indirim hiçbirşey yok. Diğer siteler daha ucuz.
Ben n11.com kullanıyorum doğrusu kullanıyoruz 2013'ten beri ve memnunuz yıllardır bir sorun yaşamadık çok şükür.
 

KNMX

Dekan
Katılım
2 Tem 2017
Mesajlar
6,995
Reaksiyon puanı
3,781
Puanları
113
N11'de daha fazla çeşitlilik var. Bunun sebebi üyeliğin ücretsiz ve N11'in satıcıların sattığı ürünlerden daha az pay alması (Hepsiburada'ya göre).
Satıcı Hepsiburada olmadığı sürece Hepsiburada'dan alışveriş yapmak mantıklı değil. Geri iade olarak N11 daha iyi. Ayrıca promosyon vb. konularda Hepsiburada yetersiz.
 

Harnapazade

Profesör
Katılım
16 Şub 2017
Mesajlar
1,422
Reaksiyon puanı
1,294
Puanları
113
Yaş
28
5 yıldır Hepsiburada'dan satın alacağım ürünü arıyorum çünkü kategorilendirmesi gerçekten çok başarılı aradığınız bir şeyi hemen bulabiliyorsunuz fakat gel gör ki siparişi n11'den geçiyorum ve 5 yıldır ilginç bu böyle devam ediyor. Hepsiburada sipariş listem boş, n11'de yer yok. Peki sebebi ne? Fiyatlar daha avantajlı, düzenli olarak kupon vermesi ki bazı yerlerde farkında olmadan aa kuponum varmış dedirtiyor ve arkadaşların dediği gibi iade süreci. ;)
 

bilexsamet

Profesör
Katılım
18 Ara 2013
Mesajlar
3,174
Reaksiyon puanı
2,458
Puanları
113
Hepsiburada.com kendi ürünlerinin sadece kendi ürünlerini sattığı zamanlarda yaptığım kötü yorumları yayınlanmıyordu. Yani kötü yorumları manipüle ediyordu. O zaman benim için güvenirliği bitti.

Artık favorim N11.com
 

HknZr

Öğrenci
Katılım
20 Eki 2020
Mesajlar
98
Reaksiyon puanı
105
Puanları
33
Yaş
35
Ben, daha önceleri GittiGidiyor kullanıyordum ve kullanmaktan vazgeçtim. Şimdi ise Hepsiburada ve N11 benim favorim..
 
Üst