Hepsiburada Modem İade Alır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar Hepsiburada sitesinden ZyXEL marka bir modem satın alacağım fakat aklımda bir soru var, memnun kalmazsam modemden cayma hakkımı kullanıp iade edebilir miyim 14 gün içinde?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ürüne ve kutusuna yeniden satılabilir özelliğini yitirmesine neden olabilecek bir hasar vermezseniz iade edebilirsiniz. Cayma hakkınız var.

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Ürüne ve kutusuna yeniden satılabilir özelliğini yitirmesine neden olabilecek bir hasar vermezseniz iade edebilirsiniz. Cayma hakkınız var.

Hocam elektronik olarak geçiyor ya hani o sebepten iade almazlar diye biraz çekiniyorum, daha önce iade etmiştim 2017 yılında aldığımda acaba şimdi değişti mi diye bir sorayım dedim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ben iade şartlarını kapmayan kulaklık ve şarj aleti de iade ettim. Kendinizden emin olmanız önemli.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hocam elektronik olarak geçiyor ya hani o sebepten iade almazlar diye biraz çekiniyorum, daha önce iade etmiştim 2017 yılında aldığımda acaba şimdi değişti mi diye bir sorayım dedim.
İade edersin rahatça.
Ben iade şartlarını kapmayan kulaklık ve şarj aleti de iade ettim. Kendinizden emin olmanız önemli.
Sim kart takılıp 10 gün kullanılan telefon iade ettim ben, iadesi imkansız gibi bir şey sanırım birçok kişinin gözünde.

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Arkadaşlar Hepsiburada sitesinden ZyXEL marka bir modem satın alacağım fakat aklımda bir soru var, memnun kalmazsam modemden cayma hakkımı kullanıp iade edebilir miyim 14 gün içinde?
Eğer düşme, bozulma veya herhangi bir fiziksel hasar yoksa kabul edilir bildiğim kadarıyla.

bum bum ciao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Satın almadan hemen önce mesafeli satış sözleşmesinde neleri ne şartla iade edebileceğiniz yazar. Modem iade edemeyeceğiniz bir ürün değil. Fakat ürünün tekrar satılabilir durumda satıcıya tekrar ulaşması gerekir tüm parçalarıyla. Bir de sorun çıkarırlarsa biraz dişli davranın. Hiç olmadı internetten tüketici hakem heyetine başvurun, işiniz hızlıca hallolur.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Kardeş, açıp kullandığın ürünü geri almazlar. Aldın mesela, ürünün ambalajda değişiklik olmadan geri iade edersen olur. Ama aldın da arıza çıkarsa hepsiburada uygulamasından iade talebi oluşturursun, seni yönlendirirler zaten.