Bu konuyu okuyanlar

Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
8
Reaksiyon puanı
7
Puanları
3
Yaş
27
Hepsiburada’da Doha Elektronik’ten Logitech G29 siparişi verdim. Ancak ürünü teslim aldığımda bana kullanılmış bir ürün gönderildiğini fark ettim. Ürün elime ulaştığında orijinal kutusunun karton bir koliye konmuştu. Bu karton koliden ürünün orijinal kutusunu çıkarttığımda kutunun çok yıpranmış olduğunu gördüm. Kutunun alt kısmı yırtılma derecesine varacak şekilde yıpranmış durumdaydı, sanki daha öncesinde kutu altından yırtılarak açılmış gibiydi. Ayrıca kutunun bir köşesi bantlanmış durumdaydı, belli ki kutunun bu kısmı yırtılmış ve sonradan bantla yapıştırılmış. Kutunun köşelerinde de taşıma sırasında oluşamayacak kadar ciddi yıpranmalar ve ezikler vardı. Bununla birlikte kutunun iç kısmındaki destek kartonları da yıpranmış ve buruşuk vaziyetteydi. Kutuyu açmaya devam ettiğimde kutunun içinden çıkan kullanma kılavuzu gibi kağıtların da kırışık ve dağınık vaziyette olduğunu gördüm. Ayrıca ürünün içine konduğu şeffaf poşetlerin de bazıları yırtık ve kırışıktı. Tüm bunlar kutunun daha önceden açılıp ürünün kullanıldığını açıkça ortaya koyuyor.

Ürünümde bulunan kusurlar sadece ürünün kutusu ve ambalajıyla sınırlı kalmadı. Ürünün kutudan çıkarttığımda gaz pedalının üst kısmındaki vidanın siyah boyası atmış durumdaydı. Bu siyah vidanın atmış olması ürünün bana gelmeden önce uzun bir süre kullanılmış olduğunu gösteriyor. Ayrıca direksiyonun da çeşitli noktalarında kullanıma bağlı küçük çizikler mevcuttu. Üründeki bu kusurlar da ürünün daha önceden kullanıldığını ve sıfır ürün olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Ben Hepsiburada’ya güvenerek bir alışveriş yaptım fakat güvenim boşa çıktı. Onca para ödedikten sonra tarafıma kullanılmış ve kusurlu bir ürün gönderildi.

Şikayetvar sitesinden açtığım şikayetin linki aşağıdadır, lütfen tıklayıp destek ol butonuna basın...

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-kullanilmis-urun-yolladi-6
Mesaj otomatik birleştirildi:

 
Son düzenleme:

Ahmetysr

Öğrenci
Katılım
1 Ağustos 2022
Mesajlar
10
Reaksiyon puanı
3
Puanları
3
Yaş
35
Kolay iade sistemi güzel ama amacı dışında kullanılıyor. Müşteri kullanıp iade ediyor firmada zarar etmemek için başkasına gönderiyor
 
Üst