Hepsiburada İnce Hesap Güvenilir Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Aslında güvenilir mi sorusundan ziyade bizim bildiğimiz gerçek incehesapın mağazası mı onu merak ediyorum. Telefon alacağım poco x3 pro modelini, incehesapın kendi sitesinde 60 tl daha pahalı hepsiburada incehesap satıcısında 60 tl daha ucuz hepsiburadadaki ince hesap satıcısı bizim bildiğimiz incehesaptır bir sorun çıkmaz değil mi ?

Birde mistore satcısı var ama resmi satıcı mı bilmiyorum onun için de fikir söylerseniz sevinirim mistore resmi satıcı ise ondan almam daha doğru olur çünkü.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Hepsiburada olan mağazası da gerçek incehesapa ait yani dediğinize göre ikinci el veya kutusu açılmış bir telefon getirmezler umarım
Çok alışverişim oldu. Fakat telefon yönünde değil. Bilgisayar parçası olarak çok alışveriş yaptım şuana kadar yüzümü kara çıkartmadılar.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Çok alışverişim oldu. Fakat telefon yönünde değil. Bilgisayar parçası olarak çok alışveriş yaptım şuana kadar yüzümü kara çıkartmadılar.
Teşekkür ederim o zaman ben hepsiburada mağazasından satın alayım telefonumu.

Şey birde MiStore satıcısı hakkında bir bilginiz var mı ? Resmi xiaomi ürünleri satıcısı mıdır ?

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Teşekkür ederim o zaman ben hepsiburada mağazasından satın alayım telefonumu.

Şey birde MiStore satıcısı hakkında bir bilginiz var mı ? Resmi xiaomi ürünleri satıcısı mıdır ?
O mağazaya rahatlıkla güvenip alışveriş yapabilirsin.