Hepsiburada hızı ve değişik kargo anlayışı :)

Bu konuyu okuyanlar

KetosDog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
MErhaba arkadaşlar ben hepsiburada üzerinden alışveriş yapmaya başladım

ilk aldığım ürün aerocoloor strike -x air : 13 ekim 2014 te saat 5 ten sonra aldığım için ertesi güne sarktı kargo işi ve sarkmadan dolayı 2.5 günde teslim edilmiş oldu.

2. ise high power 80 plus 750 w lık bir power supply 23 ekimde verdim siparişi kargo yanlış yere gönderildiğinden dolayı bugün aldım :)

3. kamera 24 ekim yani 25 in sabağına bağlayan gece 3 te aldım kargolandı bugün ve yarın teslim edilcek .

yanlız şu var kargo ücretsiz diyor fakat ürünü alırken kargoyu içinde alıyor

http://forum.shiftdelete.net/diger-...er-astro-gold-80-plus-750-w-kutu-acilimi.html bu konumda faturadan bahsediyorum

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben daha ücretsiz kargo görmedim yalan dolan hikaye hep.

MuratPasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
High Power 650lik vardi ne anakart birakti ne islemci kapimdan iceri sokmam

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hepsiburada'dan telefon aldım 4 5 gün içinde geldi ve telefon çok büyük olduğundan geri yolladım.
Dün de parfüm ve saat siparis ettim kargoya verildi 1 2 güne gelir :)

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ücretsiz kargo diye birşey yok kelime oyunu sadece hatta şöyle söyleyeyim kargo firmalarıyla standart fiyat anlaşmaları var atıyorum 15 desi lik kutunun hb için taşıma ücreti 4 yada 5 lira falan hb sizden kargo ücreti olarak 8 9 lira iteler neymiş kargo ücreti yani kargo taşımasını bile size üzerine kar koyarak yapar hatta aynı koliye 2 parça ürün sığdırsa bile kargo ücretiniz dahada yukarı çıkar bu şekilde salak yerine konduğum için kargo ücreti 5 6 lira üzerinde olan hiç bir siteden hiçbir şey almamaya karar verdim herkese tavisye ederim kargo ücretlerine tepkinizi gösterin enayi yerine koydurmayın kendinizi

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
25 liralık alışveriş yaptım 12 ürün ayrı ayrı kutularda ve ayrı ayrı faturalanmış olarak geldi. kargoya kuruş ödemedim

UmtGull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mobilden alışveriş yapın kargo ücreti alınmıyor.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tektas.com aynı gün ve ücretsiz kargo seçeneği sunuyor ama tabi alacağınız ürün alyans,pırlanta gibi şeyler olmalı :)