Hepsiburada garanti kapsamı

mtergn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Millet yaklaşık 1 ay kadar önce hepsiburada.con dan marshall major kulaklık aldım ve kulaklık bu gün bağlantı kısmından kırıldı garantisi hala devam ediyor yollasam kabul ederler mi ürünü tamir ettirebilir miyim garantiden çıkmıyodur umarım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar unarım bu konuyu dopru yerde açmışımdır

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Millet yaklaşık 1 ay kadar önce hepsiburada.con dan marshall major kulaklık aldım ve kulaklık bu gün bağlantı kısmından kırıldı garantisi hala devam ediyor yollasam kabul ederler mi ürünü tamir ettirebilir miyim garantiden çıkmıyodur umarım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar unarım bu konuyu dopru yerde açmışımdır

Kırılma sebebi kullanıcı hatasından kaynaklı gibi anlattığınız kadarıyla. Büyük ihtimal garanti kapsamına girmez. Ancak şansını garanti firmasına götürerek deneyebilirsin.

mtergn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki tamir ettirme şansı olabilir mi belli bi miktar karşılığında çünkü az bi para değil ve kulaklık da yeni daha şansımı deneöek istiyorum umarım yaparlar

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Peki tamir ettirme şansı olabilir mi belli bi miktar karşılığında çünkü az bi para değil ve kulaklık da yeni daha şansımı deneöek istiyorum umarım yaparlar

Hocam ben senin yerimde olsam ilk olarak garanti firmasına götürürdüm. Oradan sonuç alamazsam eğer bir tamirciye götürür fiyat alırdım. Almış olduğum fiyat ile tamir fiyatı arasında orantı kurar o fiyata tamir ettirip ettirmeyeceğimi karar verirdim. Karar senin.