Hepsiburada Aldığım Cihaz Kurulu Geldi

Di_Maria

Üyecik
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta evel hepsiburada.com üzerinden "alan memnun" isimli satıcıdan aldığım Samsung A40 İthalatçı garantili cihaz sıfır kapalı kutu olarak jelatinli gelmesine rağmen, kutudan kurulum yapılmış şekilde çıktı. Arayüz ingilizce ve arama kayıtlarında 10 gün kadar önce "135" nolu numara arandığını gördüm. Bunlarında dışında cihazda herhangi bir sıkıntı görmedim. Faturası mevcut, imei kayıtlı ve aksesuarları orjinal şekilde geldi. Telefonum olmadığı için tekrar değişim vs. uğraşmadım 1 haftadır kullanıyorum. Siteden yorumlara baktım ithalatcı garantili cihazların yorumlarında çok sayıda kişi kurulu ve ingilizce olarak geldiğini belirtmiş. Acaba cihaz neden bu şekilde geliyor? Sıfır cihaz kurulumsuz gelir bildiğim. Bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler.
 

Di_Maria

Üyecik
Geri gönderip yenisini istemelisiniz. Yarın öbür gün bir sıkıntı çıkmasın
Yerine gönderecekleri cihaz da aynı olacak muhtemelen. Çok sayıda kişiye kurulum yapılmış cihaz göndermişler. Ayrıca kutusu açılan, sim kart takılan cihazları geri almıyorlar bildiğim kadarıyla. İade için arıza da belirtmek gerekiyor ki sıkıntı yok sadece kurulu geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

 

Ekli dosyalar

  • 1.jpg
    1.jpg
    118.9 KB · Görüntüleme: 181
Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Profesör
Bende ithalatçı garantili s7 almıştım zamanında sıfır jelatinindeki kutudan çıkan cihazın üstünde parmak izleri mevcuttu.
 

Di_Maria

Üyecik
İthalat cihazlar açılıp sıkıntısı var mı diye kontrol ediliyor ama geri resetlemesi lazımdı garip
Sanırım hızlı hızlı İngilizce kurulum yaptılar. Aceleden Türkçe bile seçmeden kurdular. Rutin genel olarak kontrol edip sıfırlamaya üşenip hızlıca kutuladılar. Başka birşey gelmiyor aklıma :rolleyes:
 
Üst