Hepsi Eceli ilemi öldü ?

Bu konuyu okuyanlar

ddogukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kukla tayyip.bu fettoşuda öldürmediler gitti.kimse umutlanmasın Türkiye laik kalacak.

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Muhafazakâra, namaz kılana şeriatçı, başörtüsü takana rejim düşmanı, Atatürkçüye dinsiz muamelesi yapılırsa halktaki kutuplaşma artar bölünmemiz kolaylaşır. Siz devam edin.

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Konu nerden açılmış, saolsun arkadaşlar nereye getirmişler :). Yahu bunu paylaşan bile belki konunun buraya geleceğini tahmin etmemiştir :D
Arkadaş diyor ki (benim anladığım kadarıyla):
Arkadaşlar bakın! Dünya'da gizli güçler var, tehlikeli örgütler var ve özellikle ülkemizde yaşanan bu olaylar neden bu kişilerin böyle açıklamalarından sonra oldu.
Sözlere dikkat edin! Çoğu da Ülkenin bağımsızlığı ve ortada olduğu kötü durumu açıkca izah etmeye çalışırlarken, şaşırtıcı bir şekilde hepsinin öldürüldüğünü söylemek istiyor.
Bu açıklamalarda kimden bahsediliyor? AKP' mi? CHP' mi? Türkiye'deki laikçiler veya antilaikçiler mi? Benim gördüğüm kadarıyla hiçbiri değil!

Yani bunu da siyaset malzemesi yaptınız, yine kendi kendinize suç atıyorusunuz ya, sadece bravo! diyorum.

Birileri bize bişey anlatmaya çalışsın, yok canım olur mu? Bu kesin şuculardan, buculardan kaynaklanıyordur. Ne amerikası, ne avrupası!!!

El insaf!!!

abhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en muktedir iktidar bu kardeşim . beyen veya beğenme. Demirel 7 geldi 6 gitti. Sonunda direnemedi statükocuların feriştahı oldu . Sülü oldu bi sülük. Devlet bahçeli koalisyondaydı bi hareketini göremedik. Yılmaz ise ; (Çiller apoyu ortadan kaldıracakken ), operasyonu haber alıp PKK sevgilisi Yalçın Küçük'e ihbar edip ,aponun kurtulmasına yardı eden ajan, çiller ekonomi profesörü ama ekonomiyi iyi yönetemedi. Erbakan fasa fiso dedi bu abdülmecitten beri gizli iktidar olan derin yapılanmanın uzantısına. (Org.Karadayı bırakacaksın dedi / bırakıverdi/ millet iradesini darbecilere tesli etti dik duramadı. Şimdi
Sarıkız
Ayışığı
Emuhtıra
Nisan 2009 (yeni) darbe hazırlık planı
bunlara kim dayandı?
Sorum bitmiştir.
Bazılarının zoruna gitmiştir.
Alın size tez konusu benim saygın vatandaşlarım.
Daha çooook boş konuşan çıkar.
Gerçekler yukarıda