hep istemişimdir bir windows phone kullanıcısı olmak

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Niyet Android çíkan Androit demek tablet killik yainca olmuş.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Yıl ondu 2020, artık Whatsapp bile çalışmıyor, ne yazık ki bu deneme saçma sapan sebeplerle çöp oldu.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
Yıl ondu 2020, artık Whatsapp bile çalışmıyor, ne yazık ki bu deneme saçma sapan sebeplerle çöp oldu.
watsabı geçtim nokia telefonumdaki facebook uygulaması 2 ay kadar önce çalışırken durduk yere kendini sildi. meğersem taa yıllar önce güncellenmiş program bu sene kendini silmeye programlı imiş. resmen ajan filmlerindeki kendini silmeye-patlamaya programlı mesaj gibi :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şimdi tekrar gelse piyasaya düşünmeden alırım WP' li bir cihaz.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bence çok kötü.Bir süre Lumia 1320 kullandım ve kurtulmak için can attım.İstediğim şeyler de basit şeylerdi,zaten oynadığım 1 oyun ve 1 uygulama vardı.Hep Clash of Clans bekledim,gelmedi.İnstagram bekledim gelmedi,beta sı vardı onda da DM yok,ne anladım bu işten.Zaten googlde dan girilenle bir farkı yoktu.Onun dışında da bir sürü uygulama eksiği vardı.
Stabilite olarak çok iyi ancak günümüz şartlarında aplikasyon olarak çok geride.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bence çok kötü.Bir süre Lumia 1320 kullandım ve kurtulmak için can attım.İstediğim şeyler de basit şeylerdi,zaten oynadığım 1 oyun ve 1 uygulama vardı.Hep Clash of Clans bekledim,gelmedi.İnstagram bekledim gelmedi,beta sı vardı onda da DM yok,ne anladım bu işten.Zaten googlde dan girilenle bir farkı yoktu.Onun dışında da bir sürü uygulama eksiği vardı.
Stabilite olarak çok iyi ancak günümüz şartlarında aplikasyon olarak çok geride.
Lumia 820 kullandım 4 sene. Dedikleriniz doğru uygulama ve mağaza sorunu vardı. Sistem bakımından bence hem androidden hem de İOS' tan iyidir. WP kendini geliştiremedi ve silindi gitti. Ama tekrar geri gelse kesinlikle geçerim.

Reaksiyon puanı
6,425
şimdi wp nin 1.mağazası kötü 2.oyun yok 3.microsoft sözünü tutmadı her telefona wp 10 atmadı 4. instragram whatsapp gibi çoğu uygulama gelmedi (instragram geldi ama betası geldi adamlar sonra geliştirmedi)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Lumia 820 kullandım 4 sene. Dedikleriniz doğru uygulama ve mağaza sorunu vardı. Sistem bakımından bence hem androidden hem de İOS' tan iyidir. WP kendini geliştiremedi ve silindi gitti. Ama tekrar geri gelse kesinlikle geçerim.
Uygulama geliştirme kısmı boş kaldı yoksa gayet güzel bir OS idi.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Uygulama geliştirme kısmı boş kaldı yoksa gayet güzel bir OS idi.
Aynen katılıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi wp nin 1.mağazası kötü 2.oyun yok 3.microsoft sözünü tutmadı her telefona wp 10 atmadı 4. instragram whatsapp gibi çoğu uygulama gelmedi (instragram geldi ama betası geldi adamlar sonra geliştirmedi)
Bunların hepsini yaşadım ama kullanması yine de çok güzeldi WP'nin ve Lumia 820' nin.

Reaksiyon puanı
6,425
Bende de 520 vardı 2015'e kadar götürdü sonra "ERROR: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down" hatası verdikten sonra bir daha açılmadı. Ben de Android'e geçtim 2015'te.
ben sorunsuz olarak kullanmıştım 2017 diye kadar sonra androide geçtim ama içine win 10 yüklemiştim sadece adını nokia lumia 1520 yazınca win 10 güncellemesi gelmişti

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Şu an 820 kullanıyorum, Windows 10 yüklemiştim ama performans sıkıntılıydı diye 8.1 sürümüne döndüm. 8.1'de Mağaza kapalı ama uygulama yükleme yolunu buldum isterseniz bunun için bir konu açarım. GTA San Andreas ve Modern Combat 4 dahil 25 oyun yükledim, 1 dosya yöneticisi, telegram (çalışıyor), MSN Hava Durumu (Canlı Kutucuk dahil çalışıyor), bikaç tane internet tarayıcısı, flashlight uygulaması, Çeşitli kamera uygulamaları, ve benzeri araç gereçler. Kullananlar bilir Lumia'ların şarjı uzun dayanır, günlük ihtiyacımı karşılıyor bu şekilde performans desen canavar gibi GTA san andreas'ı çok rahat oynatıyor.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Şu an 820 kullanıyorum, Windows 10 yüklemiştim ama performans sıkıntılıydı diye 8.1 sürümüne döndüm. 8.1'de Mağaza kapalı ama uygulama yükleme yolunu buldum isterseniz bunun için bir konu açarım. GTA San Andreas ve Modern Combat 4 dahil 25 oyun yükledim, 1 dosya yöneticisi, telegram (çalışıyor), MSN Hava Durumu (Canlı Kutucuk dahil çalışıyor), bikaç tane internet tarayıcısı, flashlight uygulaması, Çeşitli kamera uygulamaları, ve benzeri araç gereçler. Kullananlar bilir Lumia'ların şarjı uzun dayanır, günlük ihtiyacımı karşılıyor bu şekilde performans desen canavar gibi GTA san andreas'ı çok rahat oynatıyor.
Lumia'lara Android kurup kullananlar var zamanında telefonun değeri bilinmedi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Lumia'lara Android kurup kullananlar var zamanında telefonun değeri bilinmedi.

Aynen arayüzü akıcı oyunlarda kasma donma hiç bir sorun yapmıyordu benim cihazda 1GB ram vardı cayır cayır oynatıyordu aynı oyunları 1GB ram olan android cihazda kasmaktan oynayamıyordum mesela. Değeri bilinmedi tarih oldu.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Her anlamda çok güzel cihazlardı, tek sıkıntı Windows Phone olmalarıydı.
Keşke o mağazayı biraz olsun düzeltebilseydiler...

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Android düşmanı biri daha
Android düşmanı değil gerçekleri söylüyor, arama çubuğuna istediğin uygulamayı yazıyorsun ve o uygulamayla beraber 2019310828194747285917 tane çoğu virüslü sahte uygulama çıkıyor. Google'ın acilen buna bir el atması lazım.

Son mesajlar