Hem monitör hem tv

Bu konuyu okuyanlar

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Tv alıpta monitör olarak kullanabileceğim birşey var mı ? 24inchlik ?
Bide elimde kare monitör var benim LG L1906 ne yapayım ben bunla ? Kullanamam heralde monitör diye ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var mı tavsiye

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Uydu alıcıya bağlayacan yani monitörü? Uydu alıcın hdmi çıkışa sahipse hdmi girişli kaliteli bir monitör işini görür.

Hem tvyi hem bilgisayarı aynı anda bağlaman için 2 adet hdmi olmalı bir de...

Bak buna benzer bir monitör&Tv vardı fiyatı 400TL idi ama yayından kaldırılmış, ben favorilerime almıştım :)

Bu da letgodan...

Son düzenleme:

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Uydu alıcıya bağlayacan yani monitörü? Uydu alıcın hdmi çıkışa sahipse hdmi girişli kaliteli bir monitör işini görür.

Hem tvyi hem bilgisayarı aynı anda bağlaman için 2 adet hdmi olmalı bir de...

Bak buna benzer bir monitör&Tv vardı fiyatı 400TL idi ama yayından kaldırılmış, ben favorilerime almıştım :)

Bu da letgodan...
Ben şöyle
LG 24MN49HM-PZ 24" 61 Ekran LED MONİTÖR
https://www.hepsiburada.com/lg-24mn...ed-monitor-p-HBV000004VJI4?magaza=Gencticaret
Veya şöyle birşey düşünüyordum ?
LG 24TK410U-PZ 24'' 60 cm Uydu Alıcılı HD Ready Monitör TV
https://www.hepsiburada.com/lg-24tk...ady-monitor-tv-p-HBV00000FJF48?magaza=TVSHOOP

0 ürün olarak şunu şunu al diyen var mı ? Uydu alıcısı şu dönüştürücüsü şu veya uydu alıcılı da olur ?

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
En azından fullhd olmalı alacağın tv&monitör ... Hem bilgisayara bağlamak hem tv izlemek açısından çözünürlük çok fark edecektir. Bu durumda da bütçe kısıtlı ise ikinci el cihaz önermiştim. Hele hele oyuun da oynayacaksan eğer fullhd mutlak olmalı.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
En azından fullhd olmalı alacağın tv&monitör ... Hem bilgisayara bağlamak hem tv izlemek açısından çözünürlük çok fark edecektir. Bu durumda da bütçe kısıtlı ise ikinci el cihaz önermiştim. Hele hele oyuun da oynayacaksan eğer fullhd mutlak olmalı.
Bro tvde 2. El işine girmem 0 alırım