Hem akılli bileklik Hem kulaklık ?

Bu konuyu okuyanlar

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaslar araştırırken gördüm ismi huawei talkband b6
stres
spo2
nabız
arama yapabiliyor.

huawei-talkband-b6-assistant.jpg

Arkadaşlar bu yerinden çıkıp kualklık oluyor. Telefona gelen aramayı bileklik üzerinden kulağa takıp konuşabiliyorsunu 150 metre uzaklıktan. Müzik dinliyebiliyorsunuz. Youtubedan video izleyebiliyosunuz. Yani baya baya kulaklıkla bileklik birleşimi.

Donanım tarafında ise akıllı bileklik Kirin A1 işlemcisinden gücünü alıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantısı destekliyor. Mikrofon gürültüsü azaltma özelliği sayesinde daha net telefon konuşmaları sunuyor. Aynı anda iki cihaz ile bağlantıyı destekleyen bileklik, 8 saat konuşma süresi sunuyor. 10 dakikalık şarj ile 4 saat konuşma süresi sunduğu söylenen cihaz, Type-C bağlantısı üzerinden şarj oluyor
Sizce nasıl ? Alınir mı para olsa ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Arkadaslar araştırırken gördüm ismi huawei talkband b6
stres
spo2
nabız
arama yapabiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 130920
Arkadaşlar bu yerinden çıkıp kualklık oluyor. Telefona gelen aramayı bileklik üzerinden kulağa takıp konuşabiliyorsunu 150 metre uzaklıktan. Müzik dinliyebiliyorsunuz. Youtubedan video izleyebiliyosunuz. Yani baya baya kulaklıkla bileklik birleşimi.

Donanım tarafında ise akıllı bileklik Kirin A1 işlemcisinden gücünü alıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantısı destekliyor. Mikrofon gürültüsü azaltma özelliği sayesinde daha net telefon konuşmaları sunuyor. Aynı anda iki cihaz ile bağlantıyı destekleyen bileklik, 8 saat konuşma süresi sunuyor. 10 dakikalık şarj ile 4 saat konuşma süresi sunduğu söylenen cihaz, Type-C bağlantısı üzerinden şarj oluyor
Sizce nasıl ? Alınir mı para olsa ?
1000 tl vermem şahsen ben.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
spora giderken telefon taşımak istemiyorum ayrıca neden kabasınız bende biliyorum telefona bağlanabileceğimi tövbe tövbe
Kaba değilim cevap veriyorum sadece.
Saatten müzik yürütebilmek için saatin telefona bağlı olması gerekir veya içinde müzik olması gerekir o da sd kart girişli saatlerde olur.
Ki saate bluetooth kulaklık bağlamak da gerekir.
Samsung un sitesinde galaxy watch active 1,2,3 bluetooth kulaklığa bağlanıyor yazıyor.
Ama içine müzik de indirmek lazım.
Watch active 1,2,3 serisine müzik de indiriliyormuş galiba.
Bir bakın isterseniz.

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kaba değilim cevap veriyorum sadece.
Saatten müzik yürütebilmek için saatin telefona bağlı olması gerekir veya içinde müzik olması gerekir o da sd kart girişli saatlerde olur.
Ki saate bluetooth kulaklık bağlamak da gerekir.
Samsung un sitesinde galaxy watch active 1,2,3 bluetooth kulaklığa bağlanıyor yazıyor.
Ama içine müzik de indirmek lazım.
Watch active 1,2,3 serisine müzik de indiriliyormuş galiba.
Bir bakın isterseniz.
tamamdır teşekkürler iyi akşamlar