Hediye Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

phylosoph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar 23 yaşında hemşire bi kardeşinizim. İlk defa yiğenim olacak. Ve güzel bir hediye almak istiyorum. Kıyafet falan klişe kaçıyor. Güzel, hoş ve etkileyici bir hediye almak istiyorum. Yaratıcı bi öneriye ihtiyacım var. Yaratıcılık konusunda da siz shiftdelete'deki kardeşlerimin üstüne tanımam. Bu yüzden sizlere danışmak istedim. Buyrun söz sizde.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Ben cam işinde çalışıyom. Bizim burda arkadaş var, yeni doğulan çocuklara bir yatak odası işığı hazırlıyor. Bende İsimlerini filan yazıyorum aynaya.

Aynaları Dörtken küp biçimde yapıştırıyoruz içine Led işık koyuyoruz efsane görünüyor.

Aynanın her yüzünden arka tarafından kumlama yaparak çocuğun ismini şekilli şüküllü yazıp, doğum tarihini, Boyunu, çekisini, Burçunu filan resim olarak yapıyorum.

Dörtken aynaları küp biçiminde yapıştırınca içinde Led işık yanınca çok güzel görünüyor isimleri.

Tam yatak odası için çocuğa özel bir hediyye oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük cam otelyesi bulursan yaptırabilirsin kolaylıkla.

phylosoph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben cam işinde çalışıyom. Bizim burda arkadaş var, yeni doğulan çocuklara bir yatak odası işığı hazırlıyor. Bende İsimlerini filan yazıyorum aynaya.

Aynaları Dörtken küp biçimde yapıştırıyoruz içine Led işık koyuyoruz efsane görünüyor.

Aynanın her yüzünden arka tarafından kumlama yaparak çocuğun ismini şekilli şüküllü yazıp, doğum tarihini, Boyunu, çekisini, Burçunu filan resim olarak yapıyorum.

Dörtken aynaları küp biçiminde yapıştırınca içinde Led işık yanınca çok güzel görünüyor isimleri.

Tam yatak odası için çocuğa özel bir hediyye oluyor.

Büyük cam otelyesi bulursan yaptırabilirsin kolaylıkla.
Hocam resim var mıdır? Örnek bir resim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Vay be arkadaşa sorayım resmi varsa atcam.

Hocam resim var mıdır? Örnek bir resim
Buldum. Bi şey yaz yapışmasın mesajım bu mesajıma.

Kardeş yazsana bi şey :(

Son düzenleme:

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Arkadaşlar 23 yaşında hemşire bi kardeşinizim. İlk defa yiğenim olacak. Ve güzel bir hediye almak istiyorum. Kıyafet falan klişe kaçıyor. Güzel, hoş ve etkileyici bir hediye almak istiyorum. Yaratıcı bi öneriye ihtiyacım var. Yaratıcılık konusunda da siz shiftdelete'deki kardeşlerimin üstüne tanımam. Bu yüzden sizlere danışmak istedim. Buyrun söz sizde.
Magnet yaptirabilirsin

phylosoph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mama hazırlayıcı / Buharlı Pişirici Blender Alabilirsin
Kanka statüyü bi tık daha arttırabiliriz sanki

Vay be arkadaşa sorayım resmi varsa atcam.

Buldum. Bi şey yaz yapışmasın mesajım bu mesajıma.

Kardeş yazsana bi şey :(
göremiyorum ki fotoğraf :(

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Arkadaştan resim istedim, video attı.
Kanalıma yükledim al bak :)

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Seni bir konuya etiketledim, neden olduğunu ben de bilmiyorum ama bi baksana arkadaşa anlamazsan boş ver

phylosoph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaştan resim istedim, video attı.
Kanalıma yükledim al bak :)

Hocam tam göremiyorum ama içinde ışık olsa harika olurmuş. Işık varsa zaten problem yok o zaman. Harika olmuş elinize sağlık. O gün geldiğinde ulaşıcam size ?

Seni bir konuya etiketledim, neden olduğunu ben de bilmiyorum ama bi baksana arkadaşa anlamazsan boş ver
Tamamdır bakıyorum hocam

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Hocam tam göremiyorum ama içinde ışık olsa harika olurmuş. Işık varsa zaten problem yok o zaman. Harika olmuş elinize sağlık. O gün geldiğinde ulaşıcam size ?

Tamamdır bakıyorum hocam
Aynadan yapılmış. İçi işıklı olmasa zaten isimler parlayamaz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Tamamdır hocam. İletişime geçeceğim. Burcu bi belli olsun :)
Benle değil Camcı otelyesi bul. Kumlama yapılan yer.

Onlara bu videonu göster halledecekler. Ayna arkası kumlama olduğunu söyle.

Camları kendin yapıştıra bilirsin silikonla + sıcak silikonla kare Mdf etrafında. İçine de işık koyarsan tamam.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Benle değil Camcı otelyesi bul. Kumlama yapılan yer.

Onlara bu videonu göster halledecekler. Ayna arkası kumlama olduğunu söyle.
Nasıl yani abi şimdi sen azerbaycanda yapıp türkiyeye kargolatıp arkadaşa hediye etmeyecekmiydin huehsuehe (!) (!)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Nasıl yani abi şimdi sen azerbaycanda yapıp türkiyeye kargolatıp arkadaşa hediye etmeyecekmiydin huehsuehe (!) (!)
Hadi be. Sizin kargocular hediyyem ülkeye girdiği anda çalıp kendi akrabalarına hediyye eder.