Hearts of Iron IV’te Cold War: Iron Curtain Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bebbarutcu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Bir şey soracağım. Cold War: Iron Curtain modu bir türlü olmuyor. Ya yüklüyorum, oyun yüklenmiyor; ya da oyun modsuz, normal bir şekilde başlıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Benim gibi aynı sorunu yaşayanlar var mı? Bu arada neden bu kadar büyük yazdın diyorsanız, o kadar çok bu durum için uğraştım ki delirmek üzereyim. Yani bu konu benim için önemli!!!

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Bunu izleyerek indirin.

bebbarutcu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bunu izleyerek indirin.
Deneyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim. İnşallah olur.

WinRar dosyada hata olduğunu söylüyor. Bu yüden “mod” klasörüne atamıyorum. Steam Atölyesi‘nden indirince de dediğim olarlar oluyor. Ya oyundan atıyor, ya da oyun modsuz bir şekilde normal başlıyor. Oyunu silip tekrar yüklemeyi düşündüm ama bu sefer yaptıklarım boşa gidecek. Herhangi bir bildiğiniz tavsiye var mı? Yoksa oyunu silmeyi düşünüyorum.

Deneyeceğim.

Teşekkür ederim. İnşallah olur.

WinRar dosyada hata olduğunu söylüyor. Bu yüden “mod” klasörüne atamıyorum. Steam Atölyesi‘nden indirince de dediğim olarlar oluyor. Ya oyundan atıyor, ya da oyun modsuz bir şekilde normal başlıyor. Oyunu silip tekrar yüklemeyi düşündüm ama bu sefer yaptıklarım boşa gidecek. Herhangi bir bildiğiniz tavsiye var mı? Yoksa oyunu silmeyi düşünüyorum.
“olarlar” yazmışım. ”olaylar” olacak.

Daha doğrusu yanlış dosyayı da indirmiş olabilirim. Adamın gösterdiği Discord sunucunda birçok link var. Biraz daha uğraşayım.

Son düzenleme:

Son mesajlar