HDTV ve analog TV tek USB ile Mac'te

necibex

Profesör
HDTV ve analog TV tek USB ile Mac'teAMD, Mac için ATI TV Wonder 650 Combo USB ile Mac kullanıcılarına, bilgisayarlarında HDTV ve analog TV keyfini aynı anda yaşamayı imkanı sağlıyor.


AMD, Mac kullanıcılarına yeni bir HDTV deneyimi sağlayacak ATI TV Wonder 650 Combo USB’yi duyurdu. Mac için ATI TV Wonder 650 Combo USB, iki televizyon alıcısını birleştirerek ATSC/HDTV yayınların yanı sıra analog televizyon programlarının da alınmasına imkan sağlıyor. Bu yeni çözüm, AMD’nin PC platformuna getirdiği altı TV Wonder seçeneğinin arasında yerini alacak.

AMD ayrıca yeni 20 ve 24 inç iMac modellerine de ATI Radeon HD 2400 XT’nin 128MB GDDR3 video belleği ve ATI Radeon HD 2600 PRO’nun 256MB GDDR3 belleğiyle güç veriyor. Bu grafik işlemciler, oyun performansının yanında film ve fotoğraf düzenleme için de mükemmel destek sağlıyor.

Mac için ATI TV Wonder 650 Combo USB, Mac dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarını, kişisel video kaydedicisi özelliği de bulunan televizyon eğlencesisistemlerine dönüştürüyor. Ürünle birlikte verilen ATI tvPORTAL televizyon uygulaması, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü televizyon izlemesine, yayınları durdurmasına veya kaydetmesine imkan tanıyor . ATI TV Wonder 650 Combo USB ile analog TV yayınları da daha keskin hale geliyor. ATI tvPORTAL’ın Elektronik Programlama Kılavuzu sayesinde, kullanıcılar TV kayıtlarını kolaylıkla programlayabiliyor ve yönetebiliyor.

ATI Radeon HD 2600 ve ATI Radeon HD 2400 serilerinin grafik teknolojisi, iMac’te görsel efektlerdeki performansı üst düzeye çıkartarak, elde edilen yüksek çözünürlüklü görüntüler sayesinde üç boyutlu oyun keyfini artırıyor.

iMac’in, Radeon serisinden güç alan, 20 ve 24 inçlik geniş ekranları da özellikle ev sineması izleyicilerine hitap ediyor. Bu modeller, geniş ekranda büyüleyici görüntüler için ATI Avivo teknolojisi, HD görüntü işleme özelliği için Bileşik Video Çözücüsü ve 5.1 çevreleyen ses özellikli HDMI bağlantısı içeriyor.

Önerilen perakende satış fiyatı 149 dolar olan Mac için ATI TV Wonder 650 Combo USB, ayın sonuna doğru Kuzey Amerika’da satışa sunulacak.

Kaynak
 
Üst