HDD Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba bugün GTA 5 i Hdd içine kurarken grafikte yazma hızının KB seviyelerine indiğini gördüm. Ardından görev yöneticisinden baktım gecikme süresi 45000 ms değerlerine çıkınca indirmeyi duraklattım, hala %100 kullanım var. Ne yapmam gerek ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazın tüm verilerinde anormallikler var.
1611611899915.png

Son düzenleme:

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Arkada bir şey güncelleniyor olabilir. Biraz bekle düzelmezse yine yazarsın.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Arkada bir şey güncelleniyor olabilir. Biraz bekle düzelmezse yine yazarsın.
Sorun yüksek indirmelerde oluyor, hatayı aldığımda yaklaşık 120 gb yazdı. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi ardından yine yüksek yazma yaptım sorun olmadı. Sorun devam etmiyor ama merak ediyorum. Sizce neyden kaynaklıdır ?

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Sorun yüksek indirmelerde oluyor, hatayı aldığımda yaklaşık 120 gb yazdı. Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi ardından yine yüksek yazma yaptım sorun olmadı. Sorun devam etmiyor ama merak ediyorum. Sizce neyden kaynaklıdır ?
Ne hatası almıştın?

Resim atabilirsen güzel olur.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Ne hatası almıştın?

Resim atabilirsen güzel olur.
Kod ile hata almadım. Epic Games üzerinden GTA 5 yüklerken indirmenin ilerlemediğini gördüm. Ardından ne kadar yazma hızı var diye baktım çok düşüktü ( 100 kb civarı ) bende indirmeyi sonlandırmak istemedim. Ardından aynı seviyede kalınca yine baktım resimde gördüğünüz şekildeydi bende sonlarndırdım. Grafik aşağı inmeyince foruma yazdım.