Haziran Ayında XPERİA Z almak..

Bu konuyu okuyanlar

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sorum belli Z almak istiyorum Z1 de alabiliyorum ama neden bilmiyorum Z daha çok hoşuma gidiyor nedenini bilmiyorum.. alırsam sosyla ağ için ve müzik dinlemek için telefon alıyorum başka amaç için kullanmayacam kendimi çok zorlamayıp Z alayım diyorum..

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Bende sony severim ve herkese öneririm ama...
>>Bu sefer sanki G3 olmuş...

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorum belli Z almak istiyorum Z1 de alabiliyorum ama neden bilmiyorum Z daha çok hoşuma gidiyor nedenini bilmiyorum.. alırsam sosyla ağ için ve müzik dinlemek için telefon alıyorum başka amaç için kullanmayacam kendimi çok zorlamayıp Z alayım diyorum..

Xperia Z'yi ben kullanıyorum şuan gayet güzel öneririm ama aynı fiyata 32 GB LG G2 alabilirsin biraz beklemen gerek sadece indirimleri takip et.

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z'yi ben kullanıyorum şuan gayet güzel öneririm ama aynı fiyata 32 GB LG G2 alabilirsin biraz beklemen gerek sadece indirimleri takip et.
Haziran sonu yırtdışına çıkacağım ordan alırım diye düşünüyorum.. G2 çok sevmiyorum :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

>>Bende sony severim ve herkese öneririm ama...
>>Bu sefer sanki G3 olmuş...
G3'ü çok merak ediyorum metal kasa gelirse ve arayüz değişirse g3 alabilirim.. Haziran sonu ağustos başı gibi yurtdışından alabilirmiyim peki? Satışa çıkar mı??

SH0TS?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde Z var şu an, telefonu babama vereceğim. Almışken iyisini alayım diyorum fakat hiçbirinin içime sinmeyeceğini biliyorum. Z XP , Z1 Vista, Z2 ise Windows 7'dir.

Z'yi gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Vista pek tutulmadı ama Windows 7 bir devrimdi :)

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elimde Z var şu an, telefonu babama vereceğim. Almışken iyisini alayım diyorum fakat hiçbirinin içime sinmeyeceğini biliyorum. Z XP , Z1 Vista, Z2 ise Windows 7'dir.

Z'yi gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.
çok donma falan yapıyor mu? teknosada incelededim de biraz arada dondu :(

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Kardeş aynı fiyata çok ama çok daha iyi telefonlar var bkz(nexus5,g2)

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş aynı fiyata çok ama çok daha iyi telefonlar var bkz(nexus5,g2)
Dediğim gibi G2 almak istemiyorum G3 metal kasa ile gelir ve arayüzü değişmiş olursa G3 düşünebilirim.. Nexus serisi bittiği için Nexus5 de almak istemiyorum..

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dediğim gibi G2 almak istemiyorum G3 metal kasa ile gelir ve arayüzü değişmiş olursa G3 düşünebilirim.. Nexus serisi bittiği için Nexus5 de almak istemiyorum..

Nexus serisinin bitmesiyle ne alaka nexus'a guncelleme desteği bitmez merak etme ben de nexus duşunuyorum

Nexus serisinin bitmesiyle ne alaka nexus'a guncelleme desteği bitmez merak etme ben de nexus duşunuyorum

İlla sony isterim dersen z1c tavsiye ederim

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0

İlla sony isterim dersen z1c tavsiye ederim
Z1C de bi ara çok düşündüm ama sonra küçük geldi ve arkadaşlarım da eline yakışmadı, küçük duruyor falan dediler o yüzden bir soğudum telefondan.. Z en iyisi gibi gözüküyor zaten rutin hayatım için kullanıcam oturup 1-2 gb lık oyunlar oynamayacağım :) Z iyi bir seçim bence

Nexus serisinin birden bire sonlandırılması kafamda soru işaretleri bırakıyor nexus alıp riske girmek istemiyorum..

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Z1C de bi ara çok düşündüm ama sonra küçük geldi ve arkadaşlarım da eline yakışmadı, küçük duruyor falan dediler o yüzden bir soğudum telefondan.. Z en iyisi gibi gözüküyor zaten rutin hayatım için kullanıcam oturup 1-2 gb lık oyunlar oynamayacağım :) Z iyi bir seçim bence

Nexus serisinin birden bire sonlandırılması kafamda soru işaretleri bırakıyor nexus alıp riske girmek istemiyorum..

Bence z alma yazık olur parana TFT ekrandan ne beklersin eğer oyun telefonu istemiyorsan sosyal ağlarda takılmak için bir şey arıyorsan seçenek çok ama z alma ısrarla söylüyorum.Zaten güncelleme desteği de fazla sürmez z için

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence z alma yazık olur parana TFT ekrandan ne beklersin eğer oyun telefonu istemiyorsan sosyal ağlarda takılmak için bir şey arıyorsan seçenek çok ama z alma ısrarla söylüyorum.Zaten güncelleme desteği de fazla sürmez z için
Z1 de alabilirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alma güzel kardeşim ekran en ufak bi açı değişiminde resmen siliniyor. Başka alternatifler düşün.

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence sen önce telefonu niçin alacağına karar ver sonra araştır.

Z1 oyun telefonu çünkü rutin hayatta kullanmak için fazlasıyla iyi ama o da TFT ekran :hammer:
İyice araştırdım. rutin işler için Z en iyisi kötü tarafı 4.4 den sonra güncelleme alınacak mı bilinmiyor ama en azından sony desteği hep olur. nexus gibi unutulup gitmez.

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyice araştırdım. rutin işler için Z en iyisi kötü tarafı 4.4 den sonra güncelleme alınacak mı bilinmiyor ama en azından sony desteği hep olur. nexus gibi unutulup gitmez.

Hangi nexus unutulmuş söyle bi

Neyse kardeş sen kafana koymuşsun bir kere.Hayırlı olsun

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Nexus bıttıde Xperia z bıtmedı öylemi? :) z bıttı asıl gömen yok

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nexus serisi bitmedi hatta Google Nexus 6 Yı Htc ye yapyiracak kulaktan duyma haberlerle konusmayin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim benim şahsi görüşüm neyi beğeniyorsan onu alacaksın, LG G2 nin bana göre malzeme kalitesi ve arayüzü kötü (beğeni olarak tabi fonksiyonel olarak birşey demiyorum) bu benim şahsi görüşüm, evet donanımsal olarak daha iyi ama bu Xperia Z nin kötü telefon olduğu anlamına gelmiyor bence hala piyasadaki en yakışıklı telefonlardan biridir kendisi walkman uygulaması bir harika sende muzik dinlemek için demişsin sosyal medyada da çok rahat gezersin, 5'' 1080p ekran sayesinde küçük yazıları bile rahatlıkla okursun ama ekranın bakış açıları ve kontrastı rakipleri kadar iyi değil bu bir gerçek bana sorarsan mağazada eline al bir bak beğenirsen gönül rahatlığıyla alabilirsin. G3'ü bekle derim ama şahsen bende öyle yapıyorum şuan :)

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nexus serisi bitmedi hatta Google Nexus 6 Yı Htc ye yapyiracak kulaktan duyma haberlerle konusmayin
Nexus 6 olacağı hatta HTC'ye yaptırılacağını Google açıkladı mı? sen nerden biliyorsun. buda bir varsayım sadece..
Ayrıca Nexus biter çünkü google artık androidwear'a odaklanmış durumda. yeni bir şeyler yapmaya çalışıyor. Apple'ı geçmek için daha iyi bir seri yapacak hem androidwear'a entegre olacak hemde çok üstün bir potansiyel izleyecek bir seri. buda büyük ihtimal Android silver olacak.

Nexus bıttıde Xperia z bıtmedı öylemi? :) z bıttı asıl gömen yok
Sony sence "Z" serisini bırakır mı? akıl var mantık var..

Çıkacağı kesin değil ayrıca çıksa bile sence nexus 5'e güncelleme desteği biter mi..Düşün biraz.
Kesmez aslında o konuda haklısın ama Nexuslar Android silver'ın gölgesinde kalır..

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Sony sence "Z" serisini bırakır mı? akıl var mantık var..

z serisinden değil z den bahsediyoruz. Sen 4.4.2 almamış alsa bile gerisi gelmeyecek olan bir telefonda gelecek var ama 4.4.3 bekleyen nexuslara bitti diyebiliyorsun, sen ne dediğini bile bilmiyorsun.

nexusun arkasındaki en büyük destek samsung, lg,sony yada google gibi kapitalist şirketler değil geliştiricilerdir. nexus 5 yada 4ü geçtim Galaxy nexus bile güncelleme verilmediği halde kaynak kodları aında paylaşıldığı ve paylaşılacağı için hemen kitkata kavuşuyorken nexus unutuldu diyebiliyorsun hadi onu da dedin de unutmaz dediğin firma sony :) Ben sonyde kullandım ama sen sonyi pek tanıyamamışsın. Hadi eskileri boşver sp'yi unutan sonyden bahsediyoruz.

Sen zaten nexus kullanma hangisini seviyorsan onu kullan ama iki haber okuyup tespit yaptım sanıp anlatma bi zahmet kendine sakla adamım. Şimdi senin yazıklarını okur iki genç inanır falan mahazallah.

ayrıca haberleri iyi okuyun olsa bile android silver diye bir telefon yada seri olmayacak, tamamen yazılımsal bir olay silver. Nexuslara da bir şekilde geleceğini anlamak için alim olmaya gerek yok.

Android ekosisteminde bulunan bir çok üretici saf Android'e sahip akıllı telefonlar üretecek ve uzun süre güncelleme desteği ile birlikte bunları satışa çıkartacak. Android Silver'ın Google Play Edition cihazlardan farkı ise, cihazlara özel market ve bir kaç özel uygulama olacak. Android Silver cihazlar hangi üretici tarafından üretilirse üretilsin güncellemeler muhtemelen Google tarafından verilecek.

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
z serisinden değil z den bahsediyoruz. Sen 4.4.2 almamış alsa bile gerisi gelmeyecek olan bir telefonda gelecek var ama 4.4.3 bekleyen nexuslara bitti diyebiliyorsun, sen ne dediğini bile bilmiyorsun.

nexusun arkasındaki en büyük destek samsung, lg,sony yada google gibi kapitalist şirketler değil geliştiricilerdir. nexus 5 yada 4ü geçtim Galaxy nexus bile güncelleme verilmediği halde kaynak kodları aında paylaşıldığı ve paylaşılacağı için hemen kitkata kavuşuyorken nexus unutuldu diyebiliyorsun hadi onu da dedin de unutmaz dediğin firma sony :) Ben sonyde kullandım ama sen sonyi pek tanıyamamışsın. Hadi eskileri boşver sp'yi unutan sonyden bahsediyoruz.

Sen zaten nexus kullanma hangisini seviyorsan onu kullan ama iki haber okuyup tespit yaptım sanıp anlatma bi zahmet kendine sakla adamım. Şimdi senin yazıklarını okur iki genç inanır falan mahazallah.

ayrıca haberleri iyi okuyun olsa bile android silver diye bir telefon yada seri olmayacak, tamamen yazılımsal bir olay silver. Nexuslara da bir şekilde geleceğini anlamak için alim olmaya gerek yok.
Tek sorum var o zaman nexus bu kadar iyiyse google çok güveniyorsa, neden "nexus üretilmeyecek" diye bir sızıntı haber çıktı?

Mali400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tek sorum var o zaman nexus bu kadar iyiyse google çok güveniyorsa, neden "nexus üretilmeyecek" diye bir sızıntı haber çıktı?
Benim bildiğim kadarıyla android'i yaygınlaştırmak için
ucuz denilebilecek fiyattan satmak için çıktı nexus serisi ve android günümüzde pazar payının yarısını ele geçirdi htc nx6 çıkarıcak diye haber çıktı ama ne kadar doğru bilinmez,bildiklerim bu kadar.