Hayrettin'den öğrenci evi baskını:)

Bu konuyu okuyanlar

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[video=youtube;aTOvv_0r86A]http://www.youtube.com/watch?v=aTOvv_0r86A&feature=feedu[/video]

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Baskın olduğu hiç inandırıcı değil. :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
:D benim bölüme baskın gelmiş

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben iyiki zamanında bizim mutfağı çekmemişim :)

Suicide Veil

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bunlarda hiç yıldız teknik öğrencisi tipi yok :D

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aklıma üniversite yıllrım geldi bizde arkdaşla inatlaşıp 6 ay bulaşıkları yıkamamıştık hepsi küflendi çöpe attık sonra, paramız kalmamıştı bi ara halıları çekyatları kaldırıp uzun bi aramadan sonra 50 kuruş bulduk gittik bi paket makarna aldık fakat evde elektirikler ve sular kesik oldugu için komşunun damacanasını çaldık ee tabi tüpte yok çekyatın bitanesini kırıp gerekli yakıtı sağlayınca balkondaki mangalda kömürde makarna yaptık yağsız tuzssuz, hayatında yediğim en iyi makarnalardan biriydi :)) şimdi o günleri hatırlamak çok güzell . :))

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
aklıma üniversite yıllrım geldi bizde arkdaşla inatlaşıp 6 ay bulaşıkları yıkamamıştık hepsi küflendi çöpe attık sonra, paramız kalmamıştı bi ara halıları çekyatları kaldırıp uzun bi aramadan sonra 50 kuruş bulduk gittik bi paket makarna aldık fakat evde elektirikler ve sular kesik oldugu için komşunun damacanasını çaldık ee tabi tüpte yok çekyatın bitanesini kırıp gerekli yakıtı sağlayınca balkondaki mangalda kömürde makarna yaptık yağsız tuzssuz, hayatında yediğim en iyi makarnalardan biriydi :)) şimdi o günleri hatırlamak çok güzell . :))
Aşmışsınız dostum siz, insan arıyor tabi o günleri :)

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12

sizin ki başka bi aşama artık

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
iki üç tane apaçiyi toplamış öğrenci yapmış :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Biz askerde ketılla çubuk makarna yapıyorduk. 10 dk. kaynaması gerekir. Katıl 3 dakkada suyu kaynatıyor makarna rezistanslara yapışıyor. Bizde 10 dakka boyunca katılı bir kapatıp bir açıyorduk bir kapatıp bir açıyorduk ama yinede yapışıyordu. :D

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bunlar öğrenci ise ben hangi dünyada yaşıyorum

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Star TV'nin haşarı çocuğu Hayrettin, bu kez güldürmek yerine hem rencide etti hem de üzdü. Üniversite öğrencisi gencin yoksulluğu izleyenin yüreğini acıttı.
[h=4]YAPTIĞI ŞAKA İLE TEPKİ ÇEKTİ[/h]Öğrenci evlerine baskın düzenleyen Hayrettin, programının son bölümünde tepki alan bir çekime imza attı. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisiyar bölümünde öğrenci olan üç gencin evine baskın yapan Hayrettin, gençlerin içler burkan halini "komedi" diye izleyenlere sundu.
[h=4]YIRTIK ÇORAPLAR UTANDIRDI![/h]Gençlerden biri baskın sırasında uykudaydı. Sabaha kadar okul parası için broşür dağıtan genç, uykudan gözünü açtığında karşısında kamerayı buldu. O anda gözleri ayaklarına kaydı.
Bir çorabı yoktu ayağında. Diğer ayağındaki çorap ise yırtık pırtıktı ve 5 parmağı birden dışarıdaydı. Öğrenci uyku sersemliği ile o yırtık çorabı saklamaya çalıştı.Hayrettin ise teşhir etmekte kararlıydı.
Öğrencinin o hali izleyenlerin yüreğini burktu. Üniversite öğrencisi bir gencin "yoksulluğunun" bu şekilde teşhir edilmesi, ekran başındaki herkesin tepkisini çekti.
kaynak

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Çok iğrenç öğrenci evi gördüm ama bu kadar değildi ya. Bunlar kendi evinde de böyle demek ki..

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bu arkadaşlar yıldız teknikte okuyorsa kapatsınlar o okulu, yoksullukla pisliğin doğrudan bir alakası yoktur. Fakir olan bir insan kişisel temizliğine gayet tabi özen gösterebilir, o yüzden rencide olacak bir durum yok.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bu ne olm? :D Bağlasan durmam. :D

Castiel Squier

Asistan
Reaksiyon puanı
0
insanın içi sıkılır daralır ya :D bi yatakta 4 kişi yatılır mı şeytan doldurur :D

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Bunlar bizim okuldaysa ben okulu bırakıyorum. :D

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
[video=youtube;S-QMBswfe04]http://www.youtube.com/watch?v=S-QMBswfe04&feature=related[/video]
:D

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bunların durum hakkaten vahimmiş ya :)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bir benzerini bizzat ziyaret ettim :D Arkadaşların evde buna benziyordu :)

antygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
la walla acıdım elemanlara. bizim de başımızdan geçti ama bunlar daha bir gariban yaw. aynı benim arkadaşlar gibiler ne kadar da galesizler :)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İspiyoncunun o son görüntülerini babası izlediyse, büyük ihtimalle ispiyoncuya kardeş yapar adamı:D

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
hehehe orası evmi yaa hayrettin en son evden çıkarken çocuk zor açtı kapıyı ben kapı kırıldı zannetim :)

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Banada düzmece gibi geldi ama çocuk iyi uyuma rolü yapıyor :D