Hayko Cepkin İştah Kaçıran Müziği İle Sahnede

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Bostancı Gösteri Merkezinde Sınırsız Hayko Cepkin Coşkusu

Hayko Cepkin

tarih : 16 December Sunday, 17:30
mekan : Bostancı Gösteri Merkezi
bilet fiyatları 28,50 YTL

`Sakin Olmam Lazım` ve `Tanışma Bitti` albümleriyle Türkiye`deki alternatif müzik piyasasına farklı bir boyut getiren Hayko Cepkin, Bostancı Gösteri Merkezi`nde hayranlarına sınırsız bir müzik ziyafeti sunacak…

Kasım ayı içerisinde, daha önce performans sergilemediği şehirleri dolaşarak 19 konser verecek olan Hayko Cepkin, bu konserleri ile 2008 yılında çıkacağı "Tanışma Bitti Turnesi"nin haberini de sevenlerine vermiş oldu.

Hayko Cepkin, "Öfkeyi ve korkuyu doğru yere kanalize edebilirsek güçlü bir enerji ile ruhen daha serbest kalabiliriz" teması ile herkesin daha önce anlatmaya çalıştığı konuları, yapmış olduğu iki albüm ile sevenlerine farklı bir şekilde anlattı. Şimdi ise bu anlatımları doyasıya yaşama ve ruhen müziğe doyma zamanı!

Yeni albümü ile birlikte sahne performanslarında da sınırları zorlayan sanatçı, son olarak Rock`n Coke festivalinde sergilediği teatral öğeler içeren performansı ile herkesi kendine hayran bıraktıktan sonra, yine iddialı bir şekilde Bostancı Gösteri Merkezindeki konserine hazırlanıyor.

16 Aralık 2007 Pazar günü saat 17:30`da gerçekleşecek olan bu muhteşem konserin en önemli özelliği ise "Tanışma Bitti Turnesi" kapsamında İstanbul`daki – özellikle 18 yaş altı - hayranları ile ilk defa tek başına buluşuyor olması…

Hayko Cepkin Vokal
Umut Töre Gitar
Poyraz Kılıç Bas Gitar
Murat Cem Ergul Davul

[size=10pt]Kaynak[/size]
 
Üst