Hayko cepkin ; Farklı görünsek de aynı şeyi anlatıyor ve yaşıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181

İkinci albümü TANIŞMA BİTTİ ile Türkiye’deki müzik piyasasına farklı bir boyut kazandıran HAYKO CEPKİN, albümün sabırsızlıkla beklenen 3. klibini MELEKLER isimli parçasına çekti.

Bugüne kadar birçok sanatçı ile çalışan, En İyi Yönetmen, En İyi Kısa Film ve En iyi Senaryo ödülleri almış olan Burhan Altınsoy yönetmenliğinde çekilen klip, önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.

Son olarak İstanbul - Bostancı Gösteri Merkezi’nde sergilemiş olduğu sinema filmi tadındaki konseri ile herkesi büyüleyen Hayko Cepkin, yine ilginç ve diğer kliplerinden çok daha farklı bir çalışmaya imza attı. Sabahın erken saatlerinde başlayarak 17 saat süren çekimler High Definition Teknolojisi kullanılarak Büyükada’da çekildi.

İnsanların toplum içindeki konumları, sosyal yaşantıları ve dış görünüşleri farklılık gösterebilir. Çevre koşulları, bireysel imkan ve seçimleriyle farklı yaşamlar sürebilirler. Değişmeyen tek bir şey vardır, o da hayatın her anında bir şekilde aynı şeyleri yaşadığımız ve anlattığımızdır. Yanınızdan geçmesinden rahatsızlık duyduğunuz bir evsiz ya da toplum içinde kendine oldukça iyi bir yer sağlayabilmiş bir birey çok da farklı düşüncelere sahip olmayabilir. Saygıdeğer bir hayat sürdüğümüzü düşünürken, sizin gibi gözükmeyen birinin düşüncelerine sahip olmadığınızı kim söyleyebilir ki? Ya da toplumca dışlanan bir bireyin aslında çok önemli bir kişi olduğunu kim inkâr edebilir?

“Farklı görünsek de aynı şeyi anlatıyor ve yaşıyoruz” sloganıyla sonlanan videoda Hayko Cepkin’in oyunculuk yeteneğine de şahit olacaksınız.

Şubat – Mart aylarında gerçekleşecek yoğun konser programını internet sitemizden ve www.haykocepkin.com ’dan takip edebilirsiniz.

Video: Hayko cepkin - Melekler

http://www.youtube.com/watch?v=8xcVXEiNuZw

[size=10pt]Kaynak[/size]

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
Bir olsun gönlünde
Bir olmasam da
Bir..

Sonuna kadar HAYKO

Teşekkürler warko.

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
Uyardım sadece zaten farklı bişey yapmadım...

Blue.Silk

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
cok matrak cok eglenceli ama ben korkuyom onu görüncee :( %(

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
2. albümde daha sert vokaller yapınca bu tarz şarkılarla özüne döndü diyenlerdensin sandım biran =]

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
2. Albüm harika o sertliklerede ben bayılıyorum, biliyorum demek istediğini ama haklısın >X<

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
Tartışmayın, sessiz olun, sadece Hayko'yu dinleyin...

WarGasm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence son albumundeki brutaller cok gereksiz hatta kendi aramizda tehdit unsuru

biri birsey atar ortaya ortam benimsemez susturmak icin sarfedilen cumle :

sus yoksa sana hayko brutali yaparim bi daha kendine gelemezsin :D