Hayırlı olsun!

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Hemen değişiyoruz arkadaşlar. SDN'de interneti taşıma önerisi yapıyorum. En azından 5-6 ay diğer şebekelerde indirimli öderiz, TTNET'den de kurtulmuşl oluruz. Ama bir kaç ay bekleyip yeni yapılacak kampanyaları takip etmek gerek.

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar fiyatlara bakın ya TTNET la alakası varmı

Pendikte oturuyorum umarım bana yakın bir bölgede vardır sitede Pendikte var yazıyor

Direk 10 MB sınırsıza geçerim 49TL öderim

Bu güne kadar TTNET'e ödediğim paraya yazık

3631.bmp

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bende superonline a geçebilsem çok iyi olacaktı. Sadece fiber optik çekeceklerdi. Herşeyi kapattırırdım vallahi..

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Hemen her yere baktım, araştırdım. Turk.net in tarifesi bana uygun geldi. Evimin olduğu yerde superonline olsa ona geçecektim gözüm kapalı.

turk.net telekomun altyapısını kullanmıyormu? bugün değilse yarın onlarda fiyatlarıda ayarlayacaklar!

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
10 ay 24.99
Kaç lira yapacak seneye ?

55 yapmaz sanırım doğru mu :) Sözleşme gelince bakıp yazarım sana.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yavv arkadaşlar fiber internet gibi bi şansınız varsa ona geçin yoksa diğer servis sağlayıcılarında tttnet ten hiçbi farkı yok zaten yılbaşından sonra ttnet fiyatları ayarlayınca onlarda mutlaka bi düzenlemeye gidecekler...

Ama diğer servis sağlayıcıların sadece şöyle bi güzellik yapıyorlar 2 yıl taahhüd veriyorsunuz 1.yıl %50 indirimli ödüyorsunuz tek fark bu....2.yıl ttnet le aynı ücret...

emre85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar fiyatlara bakın ya TTNET la alakası varmı

Pendikte oturuyorum umarım bana yakın bir bölgede vardır sitede Pendikte var yazıyor

Direk 10 MB sınırsıza geçerim 49TL öderim

Bu güne kadar TTNET'e ödediğim paraya yazık

3631.bmp

limitsiz dediğine bakma onlarda da adil kullanım kotası var maalesef. zaten bağlantıları her yerde de yok.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
130 TL (110 internet + 20 telefon) ver kafan rahat olsun. :D

glerin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç kimse dert yanmasın, biz böyle sustukça bizi aptal yerine koymaya devam edecekler. Evet, bir çoğumuz için internet gerekli, ama en azından servis sağlayıcısını bile değiştirmek durup düşünmelerine yetecektir diye tahmin ediyorum. Burdan bir kampanya başlatalım "TTNET Donuma Göz Dikme" diye :)
Bu kampanya ile, servis sağlayıcısını kesinlikle değiştirebilecek kullanıcılar destek verir, 100 kişi olunca aynı gün iptal dilekçeleri verilerek başka bir servis sağlayıcıya geçiş yapılır. Bu 100 ler arttıkça kullanıcıları ciddiye alacaklardır.
Ne değişecek ki diyeniniz olabilir, ama unutmayın susmak daha kötü . Varmısınız, cidden !!

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
neyseki forumda ttnet özel kategorisi var
yoksa nerde konuşacaktık bu konuları :)
büyüksün ttnet bizden aldığın haram paraları reklama dağıtmaya devam et
ttnetle sahiden herşey mümkün

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
bu konuyu ne zaman görsem ttnete küfür etmek geliyor içimden.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bide ttnetten mail gönderdiler yeni yılımı kutlamak için
gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bende Sürekli Karşı Çıkıyordum Bu işe Ama
Madem Öyle Tüm Apartman ile Paylaşıcam İnternet Bağlantımı
En az 9 Kişi Varız Hepsi iptal Ettirsin ADSL sini Ayda 6 Tl Verelim Adam Başı

Zaten Kullanmadığım Telefon için Sabit Ücret Ödüyorum

Ne Vampir Bir Şirket Bu TTnet Sülük Gibi Dahada Zam Yapıyorlar

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hiç kimse dert yanmasın, biz böyle sustukça bizi aptal yerine koymaya devam edecekler. Evet, bir çoğumuz için internet gerekli, ama en azından servis sağlayıcısını bile değiştirmek durup düşünmelerine yetecektir diye tahmin ediyorum. Burdan bir kampanya başlatalım "TTNET Donuma Göz Dikme" diye :)
Bu kampanya ile, servis sağlayıcısını kesinlikle değiştirebilecek kullanıcılar destek verir, 100 kişi olunca aynı gün iptal dilekçeleri verilerek başka bir servis sağlayıcıya geçiş yapılır. Bu 100 ler arttıkça kullanıcıları ciddiye alacaklardır.
Ne değişecek ki diyeniniz olabilir, ama unutmayın susmak daha kötü . Varmısınız, cidden !!
Bencede başlatalım internet ortamında bütün ttnet kullanıcılarının katılacağına inanıyorum... Böyle bi kampanya başlatmış olsak yazılı veya görsel basından destek alamazmıyız acaba???... Medyadan destek alamazsak biraz zor yaniii....

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
troy bu zamların da duyumunu almışmıydı acaba ?
yüreğimize inmesin diye bizden sakladınız mı yoksa
5 senedir duyumlar hep doğru çıkmış nasılsa.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
NikeSteeL
Kota uygulayacaklar o yüzden aynı hat üzerinden çoklu kullanım nerdeyse imkansız olacak....

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bu TTNET özel bölümünü okuyan yetkili var mı acaba? Eğer varsa hey sana sesleniyorum!!! Burada seni seven yok. Defol git buradan...

glerin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede başlatalım internet ortamında bütün ttnet kullanıcılarının katılacağına inanıyorum... Böyle bi kampanya başlatmış olsak yazılı veya görsel basından destek alamazmıyız acaba???... Medyadan destek alamazsak biraz zor yaniii....

Ben söylediklerimin arkasındayım. Bir domain alıp ordan basit bir site üzerinden dahi olsa bu iş götürmeye çalışacağım. Planladığım şey şu, servis sağlayıcısını değiştirebilecek veya hattını kapattırabilecek kişiler buraya kayıt olacak. Buradan yeterli sayıya ulaşıldığında herkese eposta ile bigilendirme yapılarak toplu olarak belirlenen tarihte işlemlerin yapılması istenecek. Ayrıca facebook vb sosyal medya araçları vasıtası ile bu birliktelik duyurulacak.

Gelişmeleri forumdan duyuracağım.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu TTNET özel bölümünü okuyan yetkili var mı acaba? Eğer varsa hey sana sesleniyorum!!! Burada seni seven yok. Defol git buradan...

herhalde vardır,baksanıza TTNETdestek rumuzlu bir moderatörümüz bile olduğuna göre.