Hayırlı Cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Ömer Canbaz

Dekan
Onursal Üye
Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.
Cumanız Mübarek Olsun...
 

Halktan Biri

Dekan
Onursal Üye
Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Selam ve dua ile. Hayırlı cumalar.
 
Cumamız elbette hayırlı olsun... Da, kılamadığımız cumalar yüreğimizde hicran oldu, dert oldu. Sadece Cumalar mı? Önümüzde iki haftadan az bir süre kala Ramazanımız geliyor. Teravihlerimiz, Kadir gecemiz de ayrıyız ne yazık ki. Evlerimizde kılacak olsak da Camideki toplu kılmanın yerini hiçbir şey dolduramıyor. Çocuklarımızla yan yana, eşlerimiz, belki anne babalarımızla aynı yolda yürüyerek gidip gelmek vs. öf diyorum ya... :(
 

kilicbaligi

Dekan
Onursal Üye
"Size zor geldiği halde savaş üzerinize farz kılındı. Hakkınızda hayırlı olduğu halde bir şeyden hoşlanmamış olabilirsiniz. Sizin için kötü olduğu halde bir şeyden hoşlanmış da olabilirsiniz. Yalnız Allah bilir, siz ise bilemezsiniz."

*Bakara Suresi - 216

Virüs de gözle göremediğimiz bir düşman ve insanoğlu olarak onunla savaş halindeyiz. Tedavisi bulunana ya da bağışıklık kazanana kadar tedbiri elden bırakmamalıyız. Allah her şeyi bilir, her şeye kādirdir. Bu günleri de atlatacağız.
 
Cuma mıydı bugün? Haftada günleri tayini ancak cuma namazıyla edebiliyordum o da iptal olunca beim gün tayini de iptal oldu:
 

Son mesajlar

Üst